Προς το περιεχόμενο

Η φορητοτητα εγινε πραγματικοτητα


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοιγω αυτο το θεμα για εντυπωσεις απο οσους εκανα φορητοτητα αριθμου στα κινητα.Εγω απο την Παρασκευη εχω με τον ιδιο αριθμο 699-28........συνδεση με ΤΙΜ στο προγραμμα 130.Δεν ειχα κανενα προβλημα!!!!Μου εφερε courier την sim την Τεταρτη και κατα τις 11 το πρωι της Παρασκευης ενεργοποιηθηκε.Μεχρι τοτε δουλευε κανονικα αυτη της Q. :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο,υπεροχα,τελεια,φανταστικα αλλα πιο πανω ακριβως υπαρχει ενα θεμα ακριβως το ιδιο!!Δεν σε καλυπτει?Για τη φορητοτητα αναφερεται και αυτο.Καλυτερα να εγραφες εκει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο,υπεροχα,τελεια,φανταστικα αλλα πιο πανω ακριβως υπαρχει ενα θεμα ακριβως το ιδιο!!Δεν σε καλυπτει?Για τη φορητοτητα αναφερεται και αυτο.Καλυτερα να εγραφες εκει.....

 

 

Αν κοιταξεις τους δυο τιτλους θα καταλαβεις.Αν βεβαια θελεις.....Το οτι ειχε να γινει reply 25 μερες σε εαν θεμα που αφορουσε αιτησεις και τωρα ειναι και πραγματικοτητα νομιζω δικαιολογει την ενεργεια μου. :? :? :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι αν το εγχείρημα της φορητότητας θα επιτύχει. Έχω την εντύπωση ότι οι εταιρείες θα πρέπει να έχουν βάσεις δεδομένων με τους συνδρομητές που έχουν φύγει και έχουν εγγραφεί σε άλλη εταιρεία και το αντίστροφο. Αναρωτιέμαι κατά πόσο αυτό θα επιτύχει μακροπρόθεσμα, που όλο και περισσότεροι θα κάνουν χρήση της φορητότητας. Είδωμεν !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...