Προς το περιεχόμενο

Ραντεβού (ηλεκτρονικά) ΟΑΕΔ


Pigasos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω στείλει εδώ και δύο μέρες ηλεκτρονικό αίτημα για ραντεβού στον ΟΑΕΔ και το μόνο που μου ήρθε στο mail μου είναι επιβεβαίωση ότι έστειλα το mail και τίποτα παραπάνω . Πόσο πρέπει να περιμένω για να μάθω ώρα και μέρα ;

Παίρνω τηλέφωνο και εννοείται ότι δεν μπορω να τους βρω. Τα φώτα σας !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

οι δημοσιοι υπαλληλοι δεν δουλευαν πριν covid πλεον εχει ξεφυγει η κατασταση δυστυχως......αρρωσταινουν καθε εβδομαδα και με τον φοβο να μην εχουν covid καθονται 14 μερες σπιτι τους....ως ανεργος ταλιπωρηθηκα 2 μηνες για να πληρωθω το επιδομα επι καραντινας....για να παρω χαρτι απο την εφορια για να πουλησω το αυτοκινητο μου καθως χρειαζομουνα τα χρηματα εφτασα ενα σταδιο πριν την χειροδικια....30 χρονων ανεργος με πτυχιο ΑΕΙ kai να σε κοροιδευει η υπαλληλος του οαεδ που δεν ηξερε να κανει προωθηση το εμαιλ που της εστειλα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, tzoyris7 είπε

οι δημοσιοι υπαλληλοι δεν δουλευαν πριν covid πλεον εχει ξεφυγει η κατασταση δυστυχως......αρρωσταινουν καθε εβδομαδα και με τον φοβο να μην εχουν covid καθονται 14 μερες σπιτι τους....ως ανεργος ταλιπωρηθηκα 2 μηνες για να πληρωθω το επιδομα επι καραντινας....για να παρω χαρτι απο την εφορια για να πουλησω το αυτοκινητο μου καθως χρειαζομουνα τα χρηματα εφτασα ενα σταδιο πριν την χειροδικια....30 χρονων ανεργος με πτυχιο ΑΕΙ kai να σε κοροιδευει η υπαλληλος του οαεδ που δεν ηξερε να κανει προωθηση το εμαιλ που της εστειλα.....

Άστα φίλε ξέρω είναι τραγικές οι δημόσιες υπηρεσίες γενικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...