Προς το περιεχόμενο

Τελικα ποια εταιρεια ειναι φτηνοτερη ;


orestis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον επειδη στις σελιδες δεν βγαζω ακρη παρακαλω να παρουσιασει ο καθενας που εχει συμβολαιο ποσο χρεωνεται τι απο την εταιρεια του.<p>Ασ πουμε εγω με Cosmote Β.Π.2 (χωρις επιδοτηση κινητου) στον τελευταιο λογαριασμο εχω:<p>Παγιο: 7.3300

Μηνυμα: 0.0800

Τηλεφωνο ως 20 sec: 0.0704

Τηλεφωνο 21 sec: 0.0740

Τηλεφωνο 1 λεπτο: 0.2113 <p>Ολα χωρις ΦΠΑ.<p>Οι χρεωσεις πρεπει να ειναι ιδιες και στο Β.Π.1

Οι χρεωσεις ειναι ιδιες για κλησεις προς ολες τις εταιρειες.

Παιζει να υπαρχει στατιστικο λαθος γιατι εψαξα να βρω στον αναλυτικο κλησεις με συγκεκριμενη χρονικη διαρκεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PRO-200<p>Pagio: 32.87

Anagnorisi: 1.47

Voice Mail Pro: 2,93

Conference: 1,47

Organizer: 1,47

Friends & Family: 0,59

GPRS: 14,67<p>200 min free to mina, klisis ke minimata pros 2 arithmus me 50% ekptosi, aperioristo free download apo GPRS, dorean fonitika minimata pros Telestet, dorean 2 proothisis se 2 arithmus, 0.0792/sms. Otan xeperasis ta 200 lepta, chreosi 0.0029/sec choris elachisto chrono chreosis ke me pagio telos klisis 0.0587.<p>

Alla ke pali den se vrisko na vgazis akri.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><hr>Originally posted by orestis:

<strong>Μπορεις να το γράψεις λίγο πιο αναλυτικά ; Ας πούμε να πάρεις τον αναλυτικό λογαριασμό και να αντιγράψεις κάποιες χαρακτηριστικές τιμές ; Αλλά με τόσα έξτρα μάλλον λίγο δύσκολη σύγκριση μου φαίνεται...</strong><hr></blockquote><p>sms pros Friends & Family:0.0396

sms: 0.0792

klisi pros f&f (meta ta 200): 5 min 47 sec: 0.5325

klisi 1 min 47 sec: 0.3690

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να το γράψεις λίγο πιο αναλυτικά ; Ας πούμε να πάρεις τον αναλυτικό λογαριασμό και να αντιγράψεις κάποιες χαρακτηριστικές τιμές ; Αλλά με τόσα έξτρα μάλλον λίγο δύσκολη σύγκριση μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...