Προς το περιεχόμενο

Πριν το παραγγειλω να αλλάξω κάτι ή εντάξει είναι;


Nik1239

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν έχω καταλήξει σε αυτά και θα τα παραγγείλω μια τελευταία γνώμη και αν είναι συμβατά και δεν θα θέλω bios update και αν η μνήμη θα παίξει

Είναι όλα μαζί σχεδόν 235€ και πιστεύω είναι μια χαρά και μετά από λίγο καιρό θα μπει άλλη μια ραμ 

Screenshot_2020-07-04-12-56-00-532_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2020-07-01-13-39-06-158_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2020-07-12-12-53-48-239_com.android.chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dalain είπε

Επιμένεις να επιλέγεις σαπια τροφοδοτικά...Ποιο το νόημα να ρωτάς την γνώμη μας τότε;

Φίλε το τροφοδοτικό δεν είναι σάπιο σε πληροφορω το έχω σε ένα σύστημα μου για gaming με μια 1650 και αντέχει άνετα σε φουλ load πολλές ώρες gaming επίσης σε μια διακοπή ρεύματος και μια απότομη μείωση της τάσης την ώρα που έπαιζα fh4 δεν έπαθε τίποτα ούτε αυτό ούτε κάποιο άλλο κομμάτι μου δεν βρίσκω γιατί να μην το πάρω από την στιγμή που το έχω μισό χρόνο και δεν μου έχει βγάλει κανένα πρόβλημα 

Εννοείται πως θα μπει σε σύστημα που δεν θα τρώει πάνω 80-90watt max οπότε θα με καλύψει και το σύστημα που το έχω βάλει τρώει Μαξ 200watt άρα σε αυτό που θα μπει με 100watt καταναλωση δεν θα καταλάβει τίποτα ακόμα έχει και πολλές καλέ κριτικές στο eshop σε συστήματα με μικρή κατανάλωση και είναι ευκαιρία για τα 20€ που κάνει 

Από το να πάω να δωσω κάνα 35αρη σε τροφοδοτικό 300watt που θα δίνει μαξ 250 και να ζοριζεται με μια κάρτα απλή αν του βάλω δεν το προτιμώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...