Προς το περιεχόμενο

macbook pro πληκτρολογιο


GMD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστώ για το link

με ενδιαφέρει πολύ να ακούσω από κάποιον που ξέρει από τη διαδικασία είτε μέσω isquare ή αλλου μεταπωλητή ή και απο καποιον που γνωριζει πως η quest χειριζεται το θεμα 

 

ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν είσαι μέσα στην 4τια , Το παραλαμβάνουν και σου αντικαθιστούν το upper case που περιλαμβανει πληκτρολογιο-trackpad-μπαταρία - ακουστικα και κεραιες. Επειτα απο 1 βδομαδα το αργοτερο το παιρνεις πισω - απο isquare + document τοσο κανουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μπορεί και σε λιγότερες μέρες. Εμένα την Δευτέρα την περασμένη, μου άλλαξαν εντός εγγυησης logic board στην isystem και σε λιγότερο από 24 ώρες είχα το μακ στα χέρια μου. Και το ανταλλακτικό παρακαλώ ήρθε από Ιρλανδία, δεν το είχαν εδώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Surriento είπε

Μπορώ να αντικαταστήσω το πληκτρολόγιο προληπτικά; Δεν έχω διαπιστώσει δυσλειτουργία ωστόσο η τετραετία θα παρέλθει σε λίγους μήνες..

Το ίδιο απορώ και γω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυπικά λένε ότι το αλλάζουν μόνο όταν υπάρχει πρόβλημα, αλλά πρακτικά μέσα στο προγραμμα της Apple παραδέχονται ότι ενδεχομένως να μην συμβαίνει πάντοτε. Όποτε υποθέτω ότι εάν κάποιος πει ότι μου το κάνει που και που δεν θα κάτσουν να ψαχτούν πολύ πολύ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/7/2020 στις 10:15 ΠΜ, Surriento είπε

Μπορώ να αντικαταστήσω το πληκτρολόγιο προληπτικά; Δεν έχω διαπιστώσει δυσλειτουργία ωστόσο η τετραετία θα παρέλθει σε λίγους μήνες..

Πες πως έχεις προβλήαματα με το πληκτρολόγιο σου, κάποιες φορές, θα στο αλλάξουν.

Πήγαινε κατευθείαν infoquest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Surriento είπε

Τους πήρα τηλέφωνο, μου ανέφεραν ότι ακολουθείται ειδική διαδικασία δοκιμασιών, αν δεν εμφανίσει δυσλειτουργία δε γίνεται αντικατάσταση..

Μήπως διαβάζουν το παρόν νήμα....; 

🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...