Προς το περιεχόμενο

Note 8 για νοτε 10 lite, αξίζει άραγε;


greekbusters

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα βρε παιδιά θα ήθελα και μια δεύτερη γνώμη. Εχω το Galaxy note 8, απίστευτα ευχαριστημένος με τα πάντα σε αυτό πλην της μπαταρίας που την φορτίζω μέσα στην μέρα δεύτερη φορά. 

Αυτό που με τραβάει είναι η τιμή γτ μου βγαίνει μια η άλλη άμα πουλήσω το νοτε 8, η μπαταρία ( που βλέπω το δεύτερο έχει 1200mah παραπάνω) και η κάμερα ultrawide κυρίως ( αν και στο 8ρι το έχω λύσει τραβοντας το 1/3 από την επιλογή πανόραμα) 

Το απόλυτο κινητό θα ήταν το νοτε 9 για την χρήση μου αλλά έχοντας το πάρει 3 φορές το έχω δώσει εσα γτ είναι σαν τούβλο και πολύ βαρύτερο. 

Τι πιστεύετε εσείς; από οθόνη, επιδόσεις κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8505&idPhone2=10003

Από ότι φαίνεται εδώ, το 10 lite είναι σε όλα καλύτερο και πολύ μεγαλύτερη μπαταρία.

Πιστεύω αξίζει η μετάβαση...

Επεξ/σία από koutsis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, greekbusters είπε

ο απόλυτο κινητό θα ήταν το νοτε 9 για την χρήση μου αλλά έχοντας το πάρει 3 φορές το έχω δώσει εσα γτ είναι σαν τούβλο και πολύ βαρύτερο. 

Συγγνωμη, βρισκεις οντως τοσο μεγαλη διαφορα αναμεσα στο 8 και το 9 σε σημειο να σου φαινεται αβολο?

Ενταξει εχει 5 γραμμαρια παραπανω το 9ρι αλλα οι διαστασεις του δεν ειναι και τοσο διαφορετικες. Εχω χωρεσει Νote 9 στην alcantara case του 8 ανετα :lol:

Κατατα, ναι αξιζει να πας στο 10 lite.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stormrain είπε

Συγγνωμη, βρισκεις οντως τοσο μεγαλη διαφορα αναμεσα στο 8 και το 9 σε σημειο να σου φαινεται αβολο?

Ενταξει εχει 5 γραμμαρια παραπανω το 9ρι αλλα οι διαστασεις του δεν ειναι και τοσο διαφορετικες. Εχω χωρεσει Νote 9 στην alcantara case του 8 ανετα :lol:

Κατατα, ναι αξιζει να πας στο 10 lite.

Ναι δυστυχώς το νοτε 9 αν και μου αρέσει πολύ το βρίσκω άβολο σε σχέση με το 8 γιατί είναι πιο φαρδύ, πιο χοντρό και ελαφρώς πιο βαρύ στο δικό μ χέρι αλλιώς για μένα θα ήταν το καλύτερο κινητό .  Το καταλαβαινω κυρίως από τα παντελόνια της δουλειάς. 

Ωραία θα το τσιμπήσω το 10 λιτε μιας και από όταν πήρα νοτε δεν τα αλλάζω με τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...