Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμένο iPhone 8 plus


marietk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.Βρηκα το iPhone 8 plus gold 64 gb απο ενα μαγαζι με μεταχειρισμενα το celphy.gr.Πήρα τηλέφωνο και μου ειπαν εχει μονο φθορες στο πλαισιο.Θα παω βεβαια να το δω απο κοντα.Αξιζει 390 ευρω?

Επίσης το βρήκα και στο buysell.gr 410 ευρω .Ειναι καλα καταστηματα δινουν αυθεντικα προϊοντα ή μαϊμου?

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, marietk είπε

Γεια σας.Βρηκα το iPhone 8 plus gold 64 gb απο ενα μαγαζι με μεταχειρισμενα το celphy.gr.Πήρα τηλέφωνο και μου ειπαν εχει μονο φθορες στο πλαισιο.Θα παω βεβαια να το δω απο κοντα.Αξιζει 390 ευρω?

Επίσης το βρήκα και στο buysell.gr 410 ευρω .Ειναι καλα καταστηματα δινουν αυθεντικα προϊοντα ή μαϊμου?

Πολλά μου φαίνονται 400€ για μεταχειρισμένο 8 plus, παίζει βέβαια ρόλο και η κατάσταση και η υγεία μπαταρίας (αν είναι κάτω από 90% δεν αξίζει με τίποτα)

Με αυτά τα λεφτά, άντε με 20-30€ παραπάνω παίρνεις iphone xr! Για ποιο λόγο να πας σε 8 plus??

Επίσης μια συμβουλή, μην παίρνεις ποτέ μεταχειρισμένο από μαγαζί! Θα σου  πιάσουν σίγουρα τον κ@λο. Αγοράζουν φτηνά από  ιδιώτες και μετά βγάζουν και κέρδος για τον εαυτό τους! Πάρε από μια αγγελία από εδώ στο insomnia ή από το Facebook marketplace από ιδιώτη απευθείας!

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
10 ώρες πριν, marietk είπε

Γεια σας.Βρηκα το iPhone 8 plus gold 64 gb απο ενα μαγαζι με μεταχειρισμενα το celphy.gr.Πήρα τηλέφωνο και μου ειπαν εχει μονο φθορες στο πλαισιο.Θα παω βεβαια να το δω απο κοντα.Αξιζει 390 ευρω?

Επίσης το βρήκα και στο buysell.gr 410 ευρω .Ειναι καλα καταστηματα δινουν αυθεντικα προϊοντα ή μαϊμου?

μεταχειρισμενο τηλεφωνο μονο απο γνωστο.

εγω προσωπικα ΠΟΤΕ

καλυτερα να παρω ενα xiaomi παρα μεταχειρισμενο iphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Antilogos1975 είπε

μεταχειρισμενο τηλεφωνο μονο απο γνωστο.

εγω προσωπικα ΠΟΤΕ

καλυτερα να παρω ενα xiaomi παρα μεταχειρισμενο iphone.

Δεν συμφωνώ.

Τα τελευταία 10 χρόνια αγοράζω μόνο μεταχειρισμένες ναυαρχιδες, γιατί φυσικά τις παίρνω στη μισή τιμή από ότι κάνουν καινούργιες.

Δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα,αρκεί φυσικά να ξέρεις να ελέγχεις πριν αγοράσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
8 ώρες πριν, koutsis είπε

Δεν συμφωνώ.

Τα τελευταία 10 χρόνια αγοράζω μόνο μεταχειρισμένες ναυαρχιδες, γιατί φυσικά τις παίρνω στη μισή τιμή από ότι κάνουν καινούργιες.

Δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα,αρκεί φυσικά να ξέρεις να ελέγχεις πριν αγοράσεις!

εχω την λοξα μου...

θελω να βγαλω το πλαστικο μονος μου και να το ευχαριστηθω.

η ζωη ειναι μικρη για να χανεις καποιες μικρες χαρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

εχω την λοξα μου...

θελω να βγαλω το πλαστικο μονος μου και να το ευχαριστηθω.

η ζωη ειναι μικρη για να χανεις καποιες μικρες χαρες...

Οκ, εγώ λοιπόν πήρα τις προάλλες το iPhone Xs Max σε κατάσταση καινούριου με 96% μπαταρία στα 450€ 

Αν εσύ,για να βγάλεις το πλαστικό, θέλεις να δώσεις 900€ για το ίδιο κινητό ή θέλεις να πάρεις xiaomi, τι να πω;  Δικαίωμα σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, koutsis είπε

Οκ, εγώ λοιπόν πήρα τις προάλλες το iPhone Xs Max σε κατάσταση καινούριου με 96% μπαταρία στα 450€ 

Αν εσύ,για να βγάλεις το πλαστικό, θέλεις να δώσεις 900€ για το ίδιο κινητό ή θέλεις να πάρεις xiaomi, τι να πω;  Δικαίωμα σου!

ειπα εγω να μην παρεις  μεταχειρισμενο!!??!?!?

οτι θες κανε...ΕΓΩ σου ειπα τι κανω.

και φυσικα ειναι δικαιωμα μου ..σιγα μην σε ρωτησω κιολας ...

φιλικα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

ειπα εγω να μην παρεις  μεταχειρισμενο!!??!?!?

οτι θες κανε...ΕΓΩ σου ειπα τι κανω.

και φυσικα ειναι δικαιωμα μου ..σιγα μην σε ρωτησω κιολας ...

φιλικα παντα.

Φίλε μου γιατί θυμωνεις;  Συζήτηση κάνουμε, δεν μιλάμε προσωπικά! Σιγά μην ρωτήσει ο ένας τον άλλο τι θα κάνει. Απλά επειδή είπες στο παλικάρι παραπάνω να μην πάρει ποτέ μεταχειρισμένο, παρά μόνο από γνωστό, σου απαντάω με τη δική μου άποψη. Από εκεί και πέρα, σιγά μην ενδιαφέρει εμένα ή εσένα το τι θα κάνουμε στην προσωπική μας ζωή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 λεπτά πριν, koutsis είπε

Φίλε μου γιατί θυμωνεις;  Συζήτηση κάνουμε, δεν μιλάμε προσωπικά! Σιγά μην ρωτήσει ο ένας τον άλλο τι θα κάνει. Απλά επειδή είπες στο παλικάρι παραπάνω να μην πάρει ποτέ μεταχειρισμένο, παρά μόνο από γνωστό, σου απαντάω με τη δική μου άποψη. Από εκεί και πέρα, σιγά μην ενδιαφέρει εμένα ή εσένα το τι θα κάνουμε στην προσωπική μας ζωή...

εχεις δικιο, θυμωσα λιγο.

δεν ηταν σωστο.

οκ, ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

εχεις δικιο, θυμωσα λιγο.

δεν ηταν σωστο.

οκ, ολα καλα.

Εννοείται όλα καλά.

Έτσι κι αλλιώς αυτό με τα μόνο καινούργια κινητά το έχω ακούσει από πάρα πολλούς εδώ μέσα. Που προτιμάνε να πάρουν πολύ χειρότερο κινητό,αρκεί να είναι σφραγισμένο,παρά μεταχειρισμένη ναυαρχίδα. Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τόσο η αίσθηση που θα έχω για 5 δευτερόλεπτα που  θα βγάλω τη ζελατίνα, αλλά η  συνολική εμπειρία χρήσης που θα έχω με το κινητό για τα επόμενα 2 χρόνια! Καταλαβαίνεις τι εννοώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιζει καινουριο στα 500 απο μεγαλες αλυσιδες (Media Markt με 3 χρονια εγγυηση, Κωτσο, Πλαισιο)

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/178181-apple-iphone-8-plus-space-gray-64gb

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_apple-iphone-8-plus-64gb-space-gray-1203686.html

Επεξ/σία από mtzs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...