Προς το περιεχόμενο

Insomnia και Keysworld.com


lemonide

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρειάστηκε σήμερα να αγοράσω το Office και θυμήθηκα ότι χθες έβαλε advertorial το insomnia για την προσφορά του keysworld.com . Είπα αφού το έχει το insomnia ας το εμπιστευτώ.

Τελικά μούφα η δουλειά. Το key που μου έστειλαν δεν δουλεύει και εγώ κλαίω τα 33 ευρώ που έδωσα. Είπα να πάω να κάνω comment στο άρθρο για να προστατέψω τους υπόλοιπους αλλά είδα ότι τα comments είναι απενεργοποιημένα στο συγκεκριμένο άρθρο. Γιατί είναι απενεργοποιημένα; Επίσης όταν ένα μεγάλο site σαν το insomnia κάνει advertorial θα πρέπει να είναι σίγουρο για τους συνεργάτες του. Εγώ εμπιστεύτηκα το insomnia και έκανα την αγορά μου από εκεί.

Θα παρακαλούσα πολύ να είχα μία απάντηση από το προσωπικό του insomnia. Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, lemonide είπε

ναι περιμένω απάντηση

Συνήθως στέλνουν άλλο κλειδί σχετικά γρήγορα. Απλά να έχεις υπόψη σου ότι οι "προφεσιοναλ" άδειες συνήθως είναι volume κλειδιά που λειτουργούν μια φορά και μετά από φορματ δεν μπορείς να τα ξαναεγκαταστήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, patclo είπε

Συνήθως στέλνουν άλλο κλειδί σχετικά γρήγορα. Απλά να έχεις υπόψη σου ότι οι "προφεσιοναλ" άδειες συνήθως είναι volume κλειδιά που λειτουργούν μια φορά και μετά από φορματ δεν μπορείς να τα ξαναεγκαταστήσεις. 

ok. ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βασικό να ακολουθείς τις οδηγίες εγκατάστασης του κάθε πωλητή. Επειδή την πάτησα κι εγώ με άλλον πωλητή, όταν ακολούθησα τις οδηγίες του , το κλειδί δούλεψε άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, prototypegr είπε

Και βασικό να ακολουθείς τις οδηγίες εγκατάστασης του κάθε πωλητή. Επειδή την πάτησα κι εγώ με άλλον πωλητή, όταν ακολούθησα τις οδηγίες του , το κλειδί δούλεψε άψογα.

Θα βοηθούσε τα comments στο άρθρο να ήταν ενεργοποιημένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...