Προς το περιεχόμενο

Με κάθε Gaming PC περιφερειακό δωροεπιταγή 20€ για επόμενη αγορά @Κωτσοβολος


sexymwro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον εκανα μια παραγγελια απο ιντερνετ με παραλαβη στο μαγαζι, τους ειπα για κουπονι μου λενε εμεις δε ξερουμε αν το κανατε απο το ιντερνετ θα σας ερθει στο κινητο. Εχουν περασει καποιες ωρες και δεν ηρθε οποτε πηρα τηλ 2102899999 που ειναι τμημα εξυπηρετησης και μου ειπε μια κοπελα οτι θα κανει μια βδομαδα να βγει το κουπονι. Προς το παρων αυτα,, αν θελει καποιος αλλος ας παρει να δει τι θα του πουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, x_revenge είπε

Λοιπον εκανα μια παραγγελια απο ιντερνετ με παραλαβη στο μαγαζι, τους ειπα για κουπονι μου λενε εμεις δε ξερουμε αν το κανατε απο το ιντερνετ θα σας ερθει στο κινητο. Εχουν περασει καποιες ωρες και δεν ηρθε οποτε πηρα τηλ 2102899999 που ειναι τμημα εξυπηρετησης και μου ειπε μια κοπελα οτι θα κανει μια βδομαδα να βγει το κουπονι. Προς το παρων αυτα,, αν θελει καποιος αλλος ας παρει να δει τι θα του πουν.

 

14 λεπτά πριν, williamlawson είπε

Και γω πηρα το mousepad adx το οποιο σημερα εχει 5.9 ευρω αντι για 7,9 που ειχε θες οποτε οποιος δεν το εχει παραλαβει ν τ ακυρωσει κ ν το ξαναπαρει. Η επιταγη( αν κ δεν ηταν γνώστες, τους φανηκε περιεργο που με 5,9  σου δινουν 20) μου ειπαν οτι θα ερθει μ sms το οποιο ν δουμε ποτε θ ερθει... τελευταιο, προφανως δεν ειναι ολα στον κωτσοβολο πιο ακριβα οπως ειπαμε κ παραπανω κ προφανως κατι θα βρεις ν παρεις κ σε‐------------- πολυ πολυ πολυ ---------καλυτερη τιμη απο το σκρουτζ!!!!!!!!!!!! Τωρα αν το χρειαζεσαι αλλο πραγμα.... ετσι κ αλλιως η καταναλωτικη μανια ικανοποειται μ αυτες τις αγορες τις πιο πολλες φορες

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/pc/gaming-keyboards/181858-roccat-isku-fx-rgb

Πχ κωτσο 19,47

Στο σκρουτζ 65

Αυτο ηταν το 1ο που ειδα στην ιδια σελδα....

https://www.skroutz.gr/s/13672910/Roccat-Isku-Force-FX.html

...

Μην εμπιστευεστε ποτε ΚΩτσο για δωροεπιταγες. Πολλες φορες τις ξεχνανε, δεν τις στελνουν ποτε και μετα λενε οτι δεν υπηρξε τετοια προσφορα. Βγαλτε Print Screen τουλαχιστον απο την προσφορα και την παραγγελια σας που να φαινεται και η ημερομηνια. Χειροτερη εξυπηρετηση δεν θα βρειτε πουθενα.

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα αυτο το mousepad για ποιο λογο ειναι χωρις δωρο επιταγη,μαλλον ουτε ο Κωτσοβολος δεν θα ξερει :D

https://www.kotsovolos.gr/computing/peripherals/accessories-and-mousepads/196975-coolermaster-masteraccessory-mp750-rgb-medium

Μια απο τα ιδια και στα controllers οπως αυτο της logitech πχ

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/pc/periferiaka-pc/127040-logitech-f310

Γενικα Κωτσοβολος=τρεχα γυρευε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, sexymwro7 είπε

εντυπωσεις?

Σχετικα οκ ποιοτητα μου φανηκε για την τιμη του κ την δωροεπιταγη, τωρα θα φανει κ η αντοχη του στο χρονο... medium μεγεθος ειναι 40×28

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τσίμπησα ενα πληκτρολογιάκι με €19.47 κ μου είπαν οτι η δωρο επιταγη θα ερθει με sms αργότερα. Τη βλέπω να ερχεται Σεπτέμβριο με ημερομηνία λήξης τέλος αυγούστου..

Roccat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εριξα παραγγελια το Σαββατο το πρωι. Το μεσημερι μου ηρθε σχετικο sms να παω στο καταστημα που ειχα επιλεξει να παραλάβω.

Τελικα δεν παρελαβα τιποτα γιατι μεσα στο συστημα δεν τους εμφανιζε καθολου την σχετικη παραγγελια(παρολο που τους εδειξα και το sms που ειχε ερθει στο κινητο).

Μετα απορει ο κοσμος για ποιο λογο ο Κωτσοβολος ειναι για τα μπαζα στο θεμα οργανωσης και ενημερωσης.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή δεν έχω καμία διάθεση να τσακώνομαι με τον Κώτσο για μια δωροεπιταγή των 20 ευρώ που παίζει να μην έρθει και ποτέ προσωπικά δε θα παραλάβω..

Αν σε κάποιον παει η επιταγή ας μας ενημερώσει για να ξέρουμε

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...