Προς το περιεχόμενο

Περιορισμοι σε κινητο για μικρο παιδι;


Witcher1st

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δινω στο 1,5 χρονων παιδι μου το κινητο για να παιζει που και που, αλλα φοβαμαι μηπως σβησει κατι ή με χρεωσει. Πχ μολις πριν 2 λεπτα εκανε παραγγελια απο το efood! Μπορω με καποιο τροπο οποτε του δινω το κινητο, να ανοιγει αλλη επιφανεια σε αυτον με αλλα εικονιδια; Εχω αρκετες εφαρμογες που τις εχω συνδεσει απευθειας με την μισθοδοσια μου και δεν θελω να κανει καμια ζημια!

Ιδανικο θα ηταν να υπαρχει μια εφαρμογη που οταν την ανοιγεις να εμφανιζει μονο τα εικονιδια που εσυ εχεις επιλεξει, οπως κανενα youtube και παιχνιδι. Βεβαια και παλι μετα δεν ξερω εαν μπορει να την απενεργοποιησει καταλαθος την εφαρμογη, αφου παταει ο,τι να'ναι!

Υπομονη, μεχρι να αγορασει η γυναικα μου καινουριο κινητο και να του δωσουμε το g4 για να παιζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Υπομονη, μεχρι να αγορασει η γυναικα μου καινουριο κινητο και να του δωσουμε το g4 για να παιζει!"

μολις αγορασει κινητο του βαζεις το family link και βαζεις οτι περιορισμους θελεις!

Επεξ/σία από iliasbass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, iliasbass είπε

"Υπομονη, μεχρι να αγορασει η γυναικα μου καινουριο κινητο και να του δωσουμε το g4 για να παιζει!"

μολις αγορασει κινητο του βαζεις το family link και βαζεις οτι περιορισμους θελεις!

Ωραίος φίλε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...