Προς το περιεχόμενο

(Κωτσόβολος) Samsung Set Powerbank & Travel Charge & Car Charge 11.97€ (εξαντλήθηκε το type-c!)


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες να προσπαθείτε συνέχεια. Μία βγάζει μία διαθέσιμο, μία προχωράει κανονικά η παραγγελία! Για το type-c μιλάω. Η αντικαταβολή δεν έχει χρέωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα δε με άφησε παραλαβή από το κατάστημα; Πήγα να το κάνω έτσι (έχω κυριολεκτικά κάτω από το σπίτι μου) και μου έβγαλε διαθέσιμο στη... Ρόδο! Τι φάση; 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Οράτιος είπε

Κλασσικά κοτσος,εγγύηση,,,,σταθερή άξια.!!!!

άκυρο (με πρωινή παραγγελία) ,δε θα το ξαναφέρουν ........όπως λένε!

την περασμενη βδομαδα εφαγα ακυρο για μια oral b οδοντοβουρτσα. Μηδενικη ενημερωση για την εξελιξη της παραγγελιας, στη βδομαδα πανω πηρα τηλ να δω τι γινεται και μου ειπαν το ιδιο.

τελειωσε και δεν θα το ξαναφερουμε αν θελετε μπορειτε να παρετε αυτο το μοντελο (κατωτερο απ της παραγγελιας) στη διπλη τιμη !!! 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα το πρωί από Συγγρού και δεν είχε ούτε για δείγμα. Από ότι μου είπε το παιδί Αττική είχε μόνο Πειραιά. Έκανα τηλεφωνική παραγγελία 5 κομμάτια (1 για μένα και 4 για φίλους) για να μη θεωρηθεί πως κάνω εμπόριο, και την έβαλε κανονικά την παραγγελία. Μάλιστα μου είπε πως υπάρχει έξτρα έκπτωση και πως θα τα πάρω στα 8.33 (στην τιμή του intenso). Διευκρίνησα πως για το samsung ενδιαφέρομαι και είπε πως θα μου τα στείλει σε αυτήν την τιμή. Θα φανεί αν φάω άκυρο ή θα τα στείλουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είχα πάρει δυο με παρόμοια προσφορά πριν την καραντίνα.

Ένα με micro ενα me type-c.

Αυτο με το micro χαλασε αμέσως αλλα μέσα στην καραντίνα (δεν φόρτιζε). και οκ δεν πειράζει παντα δέχεσαι να υπαρχουν ελλατωματικά.

στέλνω μαιλ μου λενε "οταν ανοιξουν τα μαγαζια πάλι φέρ'το μας". 

ανοίγουν τα μαγαζια

Στην πρωτη βδομαδα παω σε ενα κατάστημα μου λεει ο υπαλληλος οτι για αυτο πρπεει να μιλησεις απευθειας με samsung.

 Το πάω σε άλλο κατάστημα με το μαιλ που ειχα κατα την διάρκεια της καραντίνας.

Υπαλληλος με υφάκι "και τώρα μου το φένρεις εχουμε ανοιξει εδω και δυο βδομάδες". λεω σορρυ που εχουμε δουλειές.

Ρε...μου φέρναν προβλήματα στα πάντα
"πωωω και τωρα πρεπει να το στειλουμε εκει και θα παρει καιρο και δεν ξερουμε τι θα μας πει και και και και"

Φυσικα τους το αφησα και φυσικά ακόμα περιμένω....

δνε ειναι τα 18 ευρώ (τοσο το ειχα παρει νομιζω) περισσότερο με ενόχλησε ο τρόπος τους.

Στα άλλα αυτό που δουλευεί μια χαρα ειναι. Και του αμαξιου και το ίδιο το powerbank μια χαρα κραταει για περίπου 3 φορτίσεις κινητου μου.

 

Επεξ/σία από animae
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξανα διαθεσιμο το C ,εριξα παραγγελια

 

αναγκαστικα με αντικαταβολη γιατι παρλαβη απο ροδο κ ηρακλειο ειχε μονο

αυτο που δεν γνωριζω ,το power bank φορτιζει με c 'η  micro?(λογικα αυτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...