Προς το περιεχόμενο

Web? Camera για σπιτι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους. Ψαχνω για καμερα να βαλω στη εισοδο του σπιτιου μου το οποιο επειδη ειναι μεζονετα ειναι και η βεραντα μου. Ειναι προστατευμενο επομενως δεν χρειαζεται κατι σε αδιαβροχη, αυτο που θελω οταν λειπω ειναι να μπορω απο το smartphone να συνδεομαι αλλα και να κανει καταγραφη 24 ωρες σε loop υποθετω με συνδεση στο desktop μου με ηχο. Budget γυρω στα 100 ευρω, δεν με ενδιαφερει 4κ αναλυση, και προτιμω κατι που μπορω να αγορασω απο πλαισιο, public, etc. Υπαρχει κατι οικονομικο να προτεινετε? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, mikevchq είπε

Δες κάποια της Xiaomi, είναι οικονομικές και καλές. Καταγραφή μπορεί να έχει συνεχόμενη με μια μεγάλη κάρτα SD

Ευχαριστω πολυ. Βρηκα αυτη https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/diktiaka/ip-cameras/xiaomi-asirmati-ip-camera-mi-home-360-1080p_3348296?skr_prm=WyIwZGE5NGEzZC03NzE2LTQ5Y2ItOTA4Ny0zZTlmYWJlZWRhN2QiLDE1OTQ4MDY2MjA3MzgseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0 με πολυ καλες κριτικες, την αγορασα, θα κανω setup ελπιζω σημερα αν βρω χρονο και θα γραψω εντυπωσεις. Ευχαριστω και παλι, ποτε δεν θα ειχα σκεφτει να αγορασω κατι απο xiaomi 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, eliasj είπε

Ευχαριστω πολυ. Βρηκα αυτη https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/diktiaka/ip-cameras/xiaomi-asirmati-ip-camera-mi-home-360-1080p_3348296?skr_prm=WyIwZGE5NGEzZC03NzE2LTQ5Y2ItOTA4Ny0zZTlmYWJlZWRhN2QiLDE1OTQ4MDY2MjA3MzgseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0 με πολυ καλες κριτικες, την αγορασα, θα κανω setup ελπιζω σημερα αν βρω χρονο και θα γραψω εντυπωσεις. Ευχαριστω και παλι, ποτε δεν θα ειχα σκεφτει να αγορασω κατι απο xiaomi 

Έχω 3 ίδιες με αυτή που πήρες και είμαι απόλυτα ικανοποίημένος. Αν χρειασθείς βοήθεια με το σετάρισμα γράψε μας εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...