Προς το περιεχόμενο

On-Court Basketball


Vasilarios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και κάποιον καιρό έχω βρει μέσω διαφημίσεων μια ιστοσελίδα (οncourtbasketball) η οποία προσφέρει, μεταξύ άλλων, φανέλες μπάσκετ σε προσιτές τιμές. Προσφάτως είδα στο δρόμο έναν τύπο που φορούσε φανέλα Danilovic η οποία σίγουρα έχει αγορασθεί από το συγκεκριμένο site. Εμφανισιακά φαινόταν μια χαρά. Έχει αγοράσει κάποιος απο αυτό το site? Ρωτάω για να ξέρω τι επιπέδου είναι η ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγοράσει 2 φορές, προφανώς αντιλαμβάνεσαι ότι δεν είναι αυθεντικές αλλά ρέπλικες. Αλλά πέρα από αυτό είναι εξαιρετική η ποιότητα, τα παιδιά που το τρέχουν κάνουν πολύ καλή δουλειά και η εξυπηρέτηση είναι άψογη. Μου άλλαξαν 2 φανέλες που είχαν κάνει λάθος στη πρώτη παραγγελία. Το προτείνω άφοβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.oncourtbasketball.gr/  φίλε μου

17 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Ποιο είναι το site; Στο google δεν μου βγάζει κάτι συγκεκριμένο. 

 

19 ώρες πριν, Edel είπε

Εχω αγοράσει 2 φορές, προφανώς αντιλαμβάνεσαι ότι δεν είναι αυθεντικές αλλά ρέπλικες. Αλλά πέρα από αυτό είναι εξαιρετική η ποιότητα, τα παιδιά που το τρέχουν κάνουν πολύ καλή δουλειά και η εξυπηρέτηση είναι άψογη. Μου άλλαξαν 2 φανέλες που είχαν κάνει λάθος στη πρώτη παραγγελία. Το προτείνω άφοβα.

Ναι προφανώς αυτό για το ότι είναι ρέπλικες, αλλά τις περισσότερες δεν τις βρίσκεις και πουθενά αλλού οπότε άμα είναι όντως τόσο καλή η ποιότητα υποθέτω αξίζει. Ευχαριστώ για την απάντηση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...

Εγω μαγκες ειχα παραγγιλει μια φανελα και μετα την ακυροσα επειδη ηταν λαθος νουμερο και με ρωτησαν που θελω να με βαλουν τα λεφτα τους απαντισα και δεν με τα εβαλαν ποτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/4/2022 στις 2:41 ΜΜ, Giannisrapto είπε

Εγω μαγκες ειχα παραγγιλει μια φανελα και μετα την ακυροσα επειδη ηταν λαθος νουμερο και με ρωτησαν που θελω να με βαλουν τα λεφτα τους απαντισα και δεν με τα εβαλαν ποτε 

Επικοινώνησε ξανά μαζί τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Καλησπέρα, επειδή θέλω να παραγγείλω ένα custom made t-shirt, έχει κανείς αγοράσει να μου στείλει μια φωτό να δω περίπου την ποιότητα στα jerseys που έχουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 13/9/2022 στις 12:52 ΜΜ, Phoenix7 είπε

Καλησπέρα, επειδή θέλω να παραγγείλω ένα custom made t-shirt, έχει κανείς αγοράσει να μου στείλει μια φωτό να δω περίπου την ποιότητα στα jerseys που έχουν;

Το μπλε είναι αυθεντικό Nike, το κίτρινο είναι από το oncourtbasketball. Το ύφασμα είναι πιο λεπτό και πιο "τρυπητό" σχέση με το Nike, κάτι το οποίο εμένα δε με ενόχλησε. Εκ πρώτης όψεως για 25€ που έχει θεωρώ ότι αξίζει. Από κει και πέρα θα δείξει και ο χρόνος, ελπίζω να αντέξει στα πλυσίματα.

IMG_8383.jpg

IMG_8384.jpg

IMG_8385.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 μήνες μετά...
Στις 26/2/2023 στις 11:27 ΜΜ, kostas1144 είπε

καλησπερα, με τα μεγέθη τι παίζει? τι μέγεθος έχετε παραγγείλει, το σκέφτομαι και γω, ευχαριστώ

Έχει οδηγό μέσα στο site. Μέτρα μια εμφάνιση που ήδη έχεις και σου κάθεται καλά και παρήγγειλε ανάλογα τον οδηγό . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...