Προς το περιεχόμενο

Ο Trump θέλει να «τελειώσει» το TikTok από τις ΗΠΑ και η Microsoft να το εξαγοράσει


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Predatorkill είπε

Θελει τρελο infrastructure απο πισω, ειδικα για μια αγορα σαν της Ινδιας. Επισης, ποιος μου λεει οτι δεν θα το πετσοκοψουν κι αυτο;

Θελει τρελο infrastructure απο πισω, ειδικα για μια αγορα σαν της Ινδιας. Επισης, ποιος μου λεει οτι δεν θα το πετσοκοψουν κι αυτο;

μιλα με ελληνικα γεροντα..ειμαι ψιλοασχετος με τα λεγομενα σου infrastracture εννοεις?και να το πετσοκοψουν θα προλαβεις να βγαλεις κατι μαλλον βαλε την φωτο του gandi πχ  μπας και γλυτωσεις κατι αλλιως βαλε 100 δολαρο ..κολοτουμπες θα κανει ο κρατικος ελεκτικος μηχανισμος αμα στελνεις κανα εμβασμα που και που .χεχεχεχε μαγειρας εδω ασχετος με τις πολυτεχνολογικες ορολογιες  .

Επεξ/σία από danaos7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

20 λεπτά πριν, midimod είπε

Τέλος ( και εδώ θα πονέσετε όσοι είστε γονείς ),  τα παιδιά που σχολιάζουν, είναι τα δικά σας παιδιά. Εσείς τα έχετε μεγαλώσει. Από εσάς έμαθαν να βρίζουν ή μάλλον από την έλλειψη ελέγχου

Σώπα ρε μάστορα. Βάζω στοίχημα ότι δεν είσαι γονιός.

Οι τωρινοί γονείς, δεν έκαναν ούτε κάτι παραπάνω, ούτε λιγότερο, από τους δικούς τους γονείς. Απλά πρέπει να δεχτούμε το πόσο μεγάλη επιρροή έχουν όλες αυτές οι εφαρμογές, τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης κλπ στη νεολαία.

Το μόνο που μπορείς να κάνεις, είναι να νουθετείς συνέχεια για τους κινδύνους. Να το κόψεις, δε γίνεται, ειδικά από κάποια ηλικία και μετά. Και όπως και παλιά υπήρξαν έφηβοι που έβγαιναν και έπιναν ένα ποτό, υπήρχαν και κάποιοι που έπιναν ένα μπουκάλι. Και τώρα, υπάρχουν αυτοί-ές που κάνουν χαβαλέ, υπάρχουν και αυτοί-ές που ανεβάζουν περιεχόμενο που δεν ταιριάζει με την ηλικία τους και δεν κάνει περήφανο κανένα.

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, G.TH. είπε

Οι κινέζοι ελέγχουν μέχρι και την πορνεία.
Που πάμε ρεεεεεεε

Που ρε Τασο?
Που ρε?
Μιλα να κανω μια επισκεψη.
Ξερεις οτι εχω αδυναμια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, midimod είπε

Ξεχάσατε όλοι, τις εποχές chat rooms του mirc, όπου όλοι είτε έχουμε υπάρξει "Μαρία15" για να κάνουμε χαβαλέ σε λιγουρια

Εσύ ήσουν? σε έψαχνα παντού. I'm still in love with you βρε Μαρία15

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Αν δεν ηξερα τον Τραμπ που εχει πει τοσα και τοσα παλαβα, θα ελεγα οτι η Αμερικη βαδιζει στα χναρια της Β.Κορεας, της Τουρκιας και αλλων δημοκρατικων δυναμεων 😁

 

25 λεπτά πριν, supermanbee είπε

Εσύ ήσουν? σε έψαχνα παντού. I'm still in love with you βρε Μαρία15

Ναι αλλα να δωσεις μια dial up πρωτα.

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, keysmith είπε

 

Υ.Γ. Πάντως ότι "εμείς ήμαστε υπεράνω και δεν κόβουμε άλλων προγράμματα" όπως κάνουν οι "κακοί κινέζοι" καταρρίπτεται και οι ΗΠΑ μπαίνουν επισήμως στις χώρες λογοκρισίας και ελέγχου. 

Η λογοκρισία προς μια μη δημοκρατική χώρα δεν υφίσταται καν σαν έννοια..

Θα μου πεις τότε γιατί κάνουν δουλειές μαζί τους γενικά και θα συμφωνήσω ότι είναι πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Undertaker25 είπε

Μακάρι να ακολουθήσουν και τα υπόλοιπα σκουπίδια που ανήκουν στη κατηγορία "Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης".

Είσαι σε δημόσιο forum...Επικοινωνείς με άλλους ανθρώπους...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, NamelessDead είπε

Αυτό που εχουν λυσσαξει ολοι να κραζουν το τικ τοκ λες και σας αναγκαζει καποιος να το εχετε. Θα σας πω τι εκανα εγω. Το κατεβασα να δω τι ειναι ολος αυτος ο ντορος. Ειδα 2-3 κωλους, 1-2 αστεια σκετς και καμια 100η βλακειες. Βγηκα απο την εφαρμογη. Την εκανα uninstall.

 

Κάποιος να βοηθήσει ..... κόλλησα στο 2-3.... κώλους...... πως πάω παρακάτω... ?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, midimod είπε

Είσαι σε δημόσιο forum...Επικοινωνείς με άλλους ανθρώπους...

 

Αναφέρομαι ξεκάθαρα σε ΜΚΔ τύπου Facebook, Instagram κτλ κτλ όπου συνήθως δημιουργείς προφίλ με τα πραγματικά σου στοιχεία και δημοσιεύεις κάθε καρέ της καθημερινότητάς σου. Όχι σε ένα δημόσιο φόρουμ που απλά επικοινωνείς με άλλους ανθρώπους και συζητάς μαζί τους για διάφορα θέματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Κίνα έχει απαγορεύσει σχεδόν οτιδήποτε Αμερικάνικο στη χώρα τους. Ακόμα και τα gapps της "αγαπημένης" σας Huawei. Αλίμονο αν οι ΗΠΑ δεν απέκλειαν κινέζικη εφαρμογή, που υπάρχουν υποψίες ότι χρησιμοποιείται για κατασκοπεία.

Τα υπόλοιπα είναι χαζομάρες. Ούτε εγώ γουστάρω τον Τραμπ, αλλά εδώ μπορεί και να έχει δίκιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, stafaf είπε

Ο κλασσικός insomniac. 

Βρίζει Τραμπ γιατί γουστάρει p40 lite που όμως δεν έχει gapps εξαιτίας του. 

Βάθος σκέψης απύθμενο. 

Τα άδυτα της σκέψης ενός στοχαστή.😛

10 ώρες πριν, logistoulis είπε

Η λογοκρισία προς μια μη δημοκρατική χώρα δεν υφίσταται καν σαν έννοια..

Θα μου πεις τότε γιατί κάνουν δουλειές μαζί τους γενικά και θα συμφωνήσω ότι είναι πρόβλημα

Τάδε έφη ο logistoulis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...