Προς το περιεχόμενο

Iphone


akispanaitwlikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Μια ερώτηση να κάνω. Κλειδώθηκε το iphone μου, υπάρχει περίπτωση να μπορέσω μόνος μου με κάποιο τρόπο να το ξεκλειδώσω ή θέλει τεχνικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, akispanaitwlikos είπε

Καλησπέρα! Μια ερώτηση να κάνω. Κλειδώθηκε το iphone μου, υπάρχει περίπτωση να μπορέσω μόνος μου με κάποιο τρόπο να το ξεκλειδώσω ή θέλει τεχνικό;

Πως κλειδώθηκε;Δεν εχεις τον κωδικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, akispanaitwlikos είπε

Καλησπέρα! Μια ερώτηση να κάνω. Κλειδώθηκε το iphone μου, υπάρχει περίπτωση να μπορέσω μόνος μου με κάποιο τρόπο να το ξεκλειδώσω ή θέλει τεχνικό;

ωχ,...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, akispanaitwlikos είπε

Καλησπέρα! Μια ερώτηση να κάνω. Κλειδώθηκε το iphone μου, υπάρχει περίπτωση να μπορέσω μόνος μου με κάποιο τρόπο να το ξεκλειδώσω ή θέλει τεχνικό;

Τι σημαινει κλειδωθηκε?

Εαν κλειδωσες το iCloud τοτε μονο μεσω Apple μπορεις να το ξεκλειδωσεις. Ξεχασε τεχνικους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα πολλές φορές λάθος το δαχτυλικό αποτύπωμα και μου ζητούσε το πιν και δεν το είχα γράψει σωστά και μετά μου είπε ότι μόνο με imac μπορώ να το ξεκλειδώσω, έχετε καμία ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, akispanaitwlikos είπε

Έβαλα πολλές φορές λάθος το δαχτυλικό αποτύπωμα και μου ζητούσε το πιν και δεν το είχα γράψει σωστά και μετά μου είπε ότι μόνο με imac μπορώ να το ξεκλειδώσω, έχετε καμία ιδέα;

Δηλ κατσε να καταλαβω. Εγω στο κινητο μου εχω περασει ενα δαχτυλο. Αυτο το δαχτυλο οπως και να το περασω το πιανει.Ευθεια , στραβα προς τα δεξια , στραβα προς τα αριστερα. Η μονη περιπτωση λοιπον να μην θυμαμαι ποιο δαχτυλο εχω περασει στις ρυθμισεις ειναι να παθω αλτσχαιμερ. Αρα εχουμε και λεμε :
1. Εχεις παθει αλτσχαιμερ , αρα και λυση να σου δωσουμε , μπορει σε λιγες ωρες να μην την θυμασαι. Και μπορει να μην θυμασαι και σε ποιο φορουμ μπηκες να ρωτησεις. Αρα δεν μπορουμε να σε βοηθησουμε σε αυτην την περιπτωση.
2. Δεν ειναι δικο σου το κινητο. Ειδες ? Το ειπα ευγενικα :)
3. Να εχεις δηλωσει 10 δαχτυλα στις ρυθμισεις. Σε αυτην την περιπτωση "No comment" .

Επεξ/σία από mphxths
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να είσαι ιδρωμένος και να μην το πιάνει ο αισθητήρας δεε;;;; Επίσης αν είναι να ειρωνεύεσαι μην απαντάς καν πολύ έξυπνος είσαι ρε, να φανταστώ είσαι σε κανένα χαρβαρντ;; γιατί κρίμα τόσο εξυπνάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, akispanaitwlikos είπε

Το να είσαι ιδρωμένος και να μην το πιάνει ο αισθητήρας δεε;;;;

Δεε. Το χαρβαντ ειναι για χαμηλα IQ , οχι για το δικο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, akispanaitwlikos είπε

Το να είσαι ιδρωμένος και να μην το πιάνει ο αισθητήρας δεε;;;; Επίσης αν είναι να ειρωνεύεσαι μην απαντάς καν πολύ έξυπνος είσαι ρε, να φανταστώ είσαι σε κανένα χαρβαρντ;; γιατί κρίμα τόσο εξυπνάδα

Νομίζω αν δεν ξέρεις ούτε το pin μετά πρέπει να το συνδεσεις σε υπολογιστή στο iTunes. Με την προϋπόθεση ότι γνωρίζεις το Apple ID και το password πάντα. Τα ξέρεις αυτά; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, akispanaitwlikos είπε

Το να είσαι ιδρωμένος και να μην το πιάνει ο αισθητήρας δεε;;;; Επίσης αν είναι να ειρωνεύεσαι μην απαντάς καν πολύ έξυπνος είσαι ρε, να φανταστώ είσαι σε κανένα χαρβαρντ;; γιατί κρίμα τόσο εξυπνάδα

συχωρα μας αδερφε, αλλα το πιο πιθανο ειναι να μην ειναι δικο σου το κινητο.

δεν λεω οτι το εκλεψες, μπορει απλα να το βρηκες...

οταν δουλευα στο αεροδρομιο, ειχα βρει καμια δεκαρια κινητα διοτι η δουλεια μου ηταν να κινουμαι σε ολο το αεροδρομιο για να ελεγχω την καθαριοτητα...

δεν θα πω ψεμματα, στην αρχη επαιξα και εγω με την ιδεα στο πρωτο να κρατησω για εμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koutsis είπε

Νομίζω αν δεν ξέρεις ούτε το pin μετά πρέπει να το συνδεσεις σε υπολογιστή στο iTunes. Με την προϋπόθεση ότι γνωρίζεις το Apple ID και το password πάντα. Τα ξέρεις αυτά; 

Το κατάφερα τελικά να είσαι καλά!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...