Προς το περιεχόμενο

Ertflix και amazon fire tv stick


savvinio82

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 μήνες μετά...

Ωραίος ο Miele82.

Έλυσα το πρόβλημα εγκατάστασης της ERTFLIX σε "Amazon Fire TV Stick (2019) με Alexa" εντός 2 λεπτών [1η μέθοδος της εν λόγω ιστοσελίδας - με .Apps2Fire (Free).

Ευχαριστώ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχετε δικιο. Σερνεται η εφαρμογη. Εαν μπειτε όμως από τον Browser παει κανονικά. Το δοκίμασα και σε καλό TV Box, τα ίδια. Το app ERTFLIX σερνοταν. Και στις 2 δοκιμες ήμουν με wifi οχι utp [το box παιρνει και Utp]. Δεν εχω δοκιμασει το app σε κινητό ή tablet. Υπόψιν ότι όλες οι δοκιμές έγινα στο ίδιο router & wifi όπου το netflix παει κανονικα και χωρις κολλήματα όπως και το ertflix μεσω browser.

Άρα, μάλλον τζάμπα κόπος. Κρίμα.

Επεξ/σία από manos_x19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά, είμαι μεταξύ του mi tv stick και του fire tv stick. Το θέλω καθαρά για νετφλιξ και ερτφλιξ για την μητέρα μου. Λέω να πάρω το mi tv stick αλλά ακούω ότι είναι πολύ αργό οπότε σκέφτομαι να πάρω το fire tv stick. Αν χρησιμοποιώ τον browser θα έχω κανονικά πρόσβαση στο ερτφλιξ; Επίσης το fire TV stick πως είναι από ταχύτητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/12/2020 στις 1:45 ΠΜ, manos_x19 είπε

Έχετε δικιο. Σερνεται η εφαρμογη. Εαν μπειτε όμως από τον Browser παει κανονικά. Το δοκίμασα και σε καλό TV Box, τα ίδια. Το app ERTFLIX σερνοταν. Και στις 2 δοκιμες ήμουν με wifi οχι utp [το box παιρνει και Utp]. Δεν εχω δοκιμασει το app σε κινητό ή tablet. Υπόψιν ότι όλες οι δοκιμές έγινα στο ίδιο router & wifi όπου το netflix παει κανονικα και χωρις κολλήματα όπως και το ertflix μεσω browser.

Άρα, μάλλον τζάμπα κόπος. Κρίμα.

Καλησπέρα μήπως ήταν γενικό πρόβλημα που είχε εκείνη την περίοδο η εφαρμογή του ερτφλιξ; Τώρα δουλεύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...