Προς το περιεχόμενο

Seasmiles αυτοκινητο


paulchro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, θέλω να βγάλω εισιτήρια για Σύρο, είδα πως με seasmiles έχει -30%. Μπορώ να χρησιμοποιήσω άλλου την κάρτα μόνο για το αμάξι? Στα κανονικά εισητηρια θα χρησιμοποιήσω επιταγές κοιν. Τουρισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, paulchro είπε

Καλησπερα, θέλω να βγάλω εισιτήρια για Σύρο, είδα πως με seasmiles έχει -30%. Μπορώ να χρησιμοποιήσω άλλου την κάρτα μόνο για το αμάξι? Στα κανονικά εισητηρια θα χρησιμοποιήσω επιταγές κοιν. Τουρισμού.

Ναι, αρκεί να μην σε ελέγξουν. Καλύτερα να κάνεις εξαργύρωση μιλίων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι δεν παίζει να σε ελέγξουν. Όπως θα κοπεί το εισιτήριο, έτσι και θα μπει στο παρμπρίζ. Κόψε το ελεύθερα στην κάρτα άλλου. Αλλά μπορείς να βγάλεις και δικιά σου για να συλλέγεις πόντους κτλ, βέβαια θέλει να πραγματοποιήσεις ένα ταξίδι ή να έχεις εισιτήριο μέχρι 1 χρόνο πριν. 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 αμάξια για Σάμο και στα 2 το τσεκαραν, στο δεύτερο της πεθεράς μου που η έκπτωση ήταν στο όνομα του πεθερου μου, ρωτησαν αν ταξιδεύει αυτός που εχει την κάρτα και ποιός είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Επειδή ψήνομαι κι εγώ για να βγάλω τη seasmiles  αλλά δεν έχω πρόσφατο εισιτήριο, σκέφτομαι να βγάλω το πιο φθηνό εισιτήριο της blue star που θα βρω (π.χ. Σύρος-Τήνος είναι 11.5€, υπάρχει κανά πιο φθηνό άραγε;) και να μην ταξιδέψω, απλά να το χρησιμοποιήσω για την έκδοση της κάρτας. Ξέρετε αν χρειάζεται να είναι επικυρωμένο το εισιτήριο για να βγει η κάρτα; Επίσης την έκπτωση της κάρτας θα την έχω και για τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας εφόσον ταξιδεύουμε μαζί ή πρέπει να βγάλει άλλη κάρτα και η γυναίκα μου; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωρίζω αν υπάρχει ποιο φθηνό εισιτήριο ξέρω μόνο ότι πρέπει να χρησιμοποιηθεί το εισιτήριο κ μετά να βγάλεις κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Horse0 είπε

Δεν γνωρίζω αν υπάρχει ποιο φθηνό εισιτήριο ξέρω μόνο ότι πρέπει να χρησιμοποιηθεί το εισιτήριο κ μετά να βγάλεις κάρτα.

Πως τσεκάρουν ότι έχει χρησιμοποιηθεί το εισιτήριο; Δεν θυμάμαι να σκανάρουν σχολαστικά όλα τα εισιτήρια κατά την επιβίβαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω δοκιμάσει και δεν δούλεψε, είχα βρει με  3μιση ευρώ νομίζω αλλά δεν θυμάμαι τη διαδρομή. Πρέπει να στο σκανάρουν κανονικά αλλιώς δεν θα δουλέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, katbo είπε

Πως τσεκάρουν ότι έχει χρησιμοποιηθεί το εισιτήριο; Δεν θυμάμαι να σκανάρουν σχολαστικά όλα τα εισιτήρια κατά την επιβίβαση

Μηπως σκαναρουν τα αποκοματα που κοβουν στην εισοδο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...