Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER BLACK- E-SHOP -14.80 €


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, dreaming123 είπε

Ρόδο είσαι δεν ξέρω πόσες μέρες κάνουν αλλά πιστεύω το αργότερο τη Δευτέρα θα το έχεις.

Οταν λεει "Η Παραγγελία σας προωθείται στο Υποκατάστημα Ρόδου." και λεει  Τιμολόγηση Παραγγελίας:σε εξέλιξη .Εγω καταλαβαινω πως το πακετο δεν εχει φυγει ακομα απο Αθηνα,ειμαι λαθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, stathis97 είπε

Οταν λεει "Η Παραγγελία σας προωθείται στο Υποκατάστημα Ρόδου." και λεει  Τιμολόγηση Παραγγελίας:σε εξέλιξη .Εγω καταλαβαινω πως το πακετο δεν εχει φυγει ακομα απο Αθηνα,ειμαι λαθος;

Φίλος, κουλάρισε, η ζωή έχει και άλλα ενδιαφέροντα! Σήμερα/αύριο/μεθαύριο θα το 'χεις!

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, stathis97 είπε

Οταν λεει "Η Παραγγελία σας προωθείται στο Υποκατάστημα Ρόδου." και λεει  Τιμολόγηση Παραγγελίας:σε εξέλιξη .Εγω καταλαβαινω πως το πακετο δεν εχει φυγει ακομα απο Αθηνα,ειμαι λαθος;

Eχει φύγει η παραγγελία απο τα κεντρικά.
Το επόμενο βήμα  είναι να φτάσει στο κατάστημα στη Ρόδο και μόλις πας να το πάρεις θα φανεί η τιμολόγηση.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Φίλος, κουλάρισε, η ζωή έχει και άλλα ενδιαφέροντα! Σήμερα/αύριο/μεθαύριο θα το 'χεις!

 

19 λεπτά πριν, dreaming123 είπε

Eχει φύγει η παραγγελία απο τα κεντρικά.
Το επόμενο βήμα  είναι να φτάσει στο κατάστημα στη Ρόδο και μόλις πας να το πάρεις θα φανεί η τιμολόγηση.
 

Οκευ,μια χαρα τοτε,ειχα την εντυπωση πως δεν την ειχαν στείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

-

3 ώρες πριν, stathis97 είπε

Λέτε θα το στείλουν μέσα στη βδομάδα ή καλό Οκτώβρη;

αρχείο λήψης.png

Καλησπέρα! 

Εμένα όταν έκανα την παραγγελία έγραφαν διαθέσιμο από 1η Σεπτεμβρίου και χθες παρέλαβα. 

Όποτε λογικά θα παραλάβεις άμεσα. 

Επεξ/σία από tazman75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα και εγώ ! Για τα λεφτά του πάντα , είναι σούπερ !! Το subwoofer και τo bass tube προσφέρει πραγματικά (εν σύγκρισή με 2.0 bt speakers !!) Μόνο τα υλικά να θέλει να αγοράσει κανείς να φτιάξει κάτι μόνος του βγαίνουν πολύ παραπάνω ! Μια ερώτηση μόνο, υπάρχει τρόπος επιλεκτικής αποθήκευσης των σταθμών ? ή μόνο στο αυτόματο ?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nasmania είπε

Σήμερα παρέλαβα και εγώ ! Για τα λεφτά του πάντα , είναι σούπερ !! Το subwoofer και τo bass tube προσφέρει πραγματικά (εν σύγκρισή με 2.0 bt speakers !!) Μόνο τα υλικά να θέλει να αγοράσει κανείς να φτιάξει κάτι μόνος του βγαίνουν πολύ παραπάνω ! Μια ερώτηση μόνο, υπάρχει τρόπος επιλεκτικής αποθήκευσης των σταθμών ? ή μόνο στο αυτόματο ?

Δες το manual...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γειά σας,μήπως γνωρίζει κανείς αν το συγκεκριμένο έχει κάποια υποδοχή ώστε να συνδεθεί με εξωτερική κεραία τηλεόρασης/ραδιοφώνου?

Μιλάω για σύνδεση με την κλασική κεραία του σπιτιού μας που έχουμε στην ταράτσα,και με αυτήν συνδέουμε τις τηλεόρασεις μας για επίγειο τηλεοπτικό σήμα.Υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει τέτοια σύνδεση με την κεραία της τηλεόρασης του σπιτιού μας για καλύτερη λήψη ραδιοφώνου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, ultrahd είπε

Παιδιά γειά σας,μήπως γνωρίζει κανείς αν το συγκεκριμένο έχει κάποια υποδοχή ώστε να συνδεθεί με εξωτερική κεραία τηλεόρασης/ραδιοφώνου?

Μιλάω για σύνδεση με την κλασική κεραία του σπιτιού μας που έχουμε στην ταράτσα,και με αυτήν συνδέουμε τις τηλεόρασεις μας για επίγειο τηλεοπτικό σήμα.Υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει τέτοια σύνδεση με την κεραία της τηλεόρασης του σπιτιού μας για καλύτερη λήψη ραδιοφώνου?

Σιγά μην έχει και υποδοχή για εξωτερική κεραία!

Η λήψη του ραδιοφώνου βελτιώνεται πολύ αν βάλεις το καλώδιο ήχου 3.5mm Jack Male στην υποδοχή 3.5mm Line In...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ικανοποιητικό ηχείο, το χειριστήριο όμως είναι για πέταμα.

Kαλά, δεν έχει shuffle που θα ήταν εξαιρετικά χρήσιμο, όμως δεν μου δουλεύει ούτε το EQ, ούτε το repeat, δουλεύουν σε κάποιους ή είναι απλά διακοσμητικά;
Τα δοκίμασα με σύνδεση και με bluetooth και με καλώδιο, το ίδιο πράγμα.

Επεξ/σία από Vassilis_24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nasmania είπε

Είπα να αυξήσω λίγο την αυτονομία του ;) 

3 x 18650 που βγαίνουν και αλλάζονται εύκολα και φορτίζονται σε εξωτερικό φορτιστή 

2054873810_UGO_mod(Medium).jpg.45f3d0fc193ad3caa8f6163ba28d5233.jpg

Πως το εκανες αυτο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ANTUANE είπε

Πως το εκανες αυτο ;

α) Ξεβιδώνεις πρόσοψη που από πίσω , βρίσκεται η μπαταρία συνδεδεμένη με ένα κονεκτοράκι . Αποσυνδέεις την μπαταρία που είχε από μαμά, η οποία είναι 2200mah και φορτίζεται μέσω του microusb στα 0,5Α 

b) Έβαλα ένα τέτοιο κοννεκτοράκι το οποίο πέρασε από την τρύπα που περνάνε και τα υπόλοιπα καλώδια για τα ηχεία

c) Στην πίσω πλευρά βίδωσα μια πλαστική θήκη που παίρνει 3 μπαταρίες 18650 και ένα μια μικρή τρύπα από πάνω της. Το μπροστινό με το πίσω καλώδιο κόλλησα ανοίγοντας το πλαϊνό ηχείο μιας και έτσι έχεις πρόσβαση και δεν χρειάζεται να ξεκολλήσεις/χαλάσεις το ηχείο.

Επισυνάπτω μερικές φώτο για να δεις

 

3.jpg

2.jpg

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...