Προς το περιεχόμενο

ΠΑΟΚ vs Benfica


Jimmy1244

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Λημνιός πήρε μεταγραφή, απλά λόγω κορονοιου δεν έχει φύγει να υπογράψει.  Και φυσικά δεν ήταν ο καλύτερός μας παίκτης 

Κατά τα άλλα, τα έλεγα εγώ 😎

Γιαννούλη παιχταρά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/9/2020 στις 10:15 ΜΜ, Pa0ki είπε

Αυτό που μας δίνει κάποιες παραπάνω ελπίδες, είναι το γεγονός πως ο αγώνας είναι μονός και σε μονό αγώνα όλα μπορούν να γίνουν

Στους διπλούς περνάει συνήθως η πιο δυνατή ομάδα, αφού και τελείως να στραβώσει ο πρώτος αγώνας (π.χ. κόκκινη, πέναλτι) υπάρχει πάντα ο επαναληπτικός

Πραγματικά το ότι ο αγώνας ήταν μονός, και ότι σε έναν αγώνα όλα μπορούν να γίνουν ισχύει στο 100% πόσο μάλλον όταν γίνετε και στην έδρα σου. 

Συγχαρητήρια στον Πάοκ.

:D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι πολύ συμπαθητική ομάδα ο παοκ και μου αρέσει το ότι έχει αρκετούς έλληνες στην ενδεκάδα του. Επίσης είναι θετικό το ότι κάπιοι αγώνες του παίζονται σε τσάμπα κανάλι.  Πιστεύω αδικήθηκε πέρισυ με τον Αγιαξ. 

Επιτέλους η συνδρομή στον οτέ δείχνει να αξίζει. Όλα δείχνουν ότι θα έχουμε δύο ομάδες στη καλύτερη διοργάνωση. Η αεκ δείχνει και αυτή αρκετά δυνατή και πιστεύω θα περάσει στους ομίλους, για τους υπόλοιπους δε ξέρω.

Ήταν μεγάλη ξενέρα ο οτε πέρισυ, μόνο μία ομάδα στην Ευρώπη και πολλά ακυρωμένα παιχνίδια. 

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους. Τι εμφανισάρα κάναμε!!!

Μετανιώνω που δεν έδειξα εμπιστοσύνη στην ομάδα.

Και πιστεύω οτι δεν θα έχουμε προβλημα απέναντι στους Ρώσους με τέτοιες εμφανισεις.

Αντε να μπουμε κι εμεις Τσ.Λ. Και μακάρι να περάσουν και οι άλλοι μπας και επιστρέψουμε σε καλυτερες βαθμολογίες στην Ουέφα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...