Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια επιλογής παρόχου ίντερνετ στα Χανιά


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάγκες μου για Χανιά ποιόν πάροχο ίντερνετ θα προτείνατε; Εάν βοηθάει κάποιον αυτό, μένω 20~30 μέτρα δυτικά απο τα ΚΤΕΛ, Κέντρο. Μέχρι στιγμής μου τείνω στην 100αρα της Forthnet στα 30 ευρώ αλλά σκέφτομαι και πάρα πολύ την 50αρα της Cosmote στα 27 ευρώ. Δεν θέλω να παίρνω τηλέφωνο κάθε τρείς και λίγο και να αναγκαστώ να αλλάξω στους 6 μήνες, οπότε θα ήθελα και προσωπικές σας εμπειρίες! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Γιαννης Μουσιαρης είπε

Μάγκες μου για Χανιά ποιόν πάροχο ίντερνετ θα προτείνατε; Εάν βοηθάει κάποιον αυτό, μένω 20~30 μέτρα δυτικά απο τα ΚΤΕΛ, Κέντρο. Μέχρι στιγμής μου τείνω στην 100αρα της Forthnet στα 30 ευρώ αλλά σκέφτομαι και πάρα πολύ την 50αρα της Cosmote στα 27 ευρώ. Δεν θέλω να παίρνω τηλέφωνο κάθε τρείς και λίγο και να αναγκαστώ να αλλάξω στους 6 μήνες, οπότε θα ήθελα και προσωπικές σας εμπειρίες! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

50αρα κοσμοτε στα 27€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καλύτερο είναι να ρωτήσεις σε γείτονες να σου πουν 

Γτ εδώ λέμε μια γενική εικόνα και την εμπειρία που είχαμε με το πάροχο που είμαστε 

Συνήθως με τη cosmote ότι και να πάθεις στο φτιάχνει 

 

Επεξ/σία από bill2015
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, Aggelos_INSM said:

50αρα κοσμοτε στα 27€?

Μέσω Whatsup απλά είναι ουσιαστικά το "φοιτητικό" της Cosmote.

Και εγώ αυτό σκέφτομαι για τις βλάβες, πάντα ακούω θετικά λόγια για τις βλάβες της Cosmote και την ανταπόκριση τους. Δεν θέλω π.χ να βάλω Forthnet 100αρα και να μην πιάνω ούτε 50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...