Προς το περιεχόμενο

Smartwatches - 50% στο eshop της Vodafone


focusopoulos2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Εγω παρέλαβα σήμερα το huawei  gt και την παραγγελία την έκανα 10-9. Ουτε σμς ουτε τίποτα. Μόνο τηλ από την κουριερ σήμερα  που μου το έφεραν!

Nα σαι καλά. Μακάρι να έχει γίνει έτσι. Για να δούμε τι θα γίνει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

41 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

πως;

Έψαχνα για να αγοράσω το Huawei gt αλλά μπήκα να πληρώσω ένα λογαριασμό και είδα στο Vodafone.gr να το διαφημίζει... 

Μόλις το είδα αμέσως το ανέβασα εδώ. Δες το πρώτο μυνημα. Έκανα και μια παραγγελία και αύριο το περιμένω. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, focusopoulos2 είπε

Έψαχνα για να αγοράσω το Huawei gt αλλά μπήκα να πληρώσω ένα λογαριασμό και είδα στο Vodafone.gr να το διαφημίζει... 

Μόλις το είδα αμέσως το ανέβασα εδώ. Δες το πρώτο μυνημα. Έκανα και μια παραγγελία και αύριο το περιμένω. 

Α ok, νόμιζα ότι και σένα δεν σε είχαν ενημερώσει για την αποστολή και τυχαία την ανακάλυψες. 

Ο καθένας με τον πόνο του! :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@focusopoulos2 ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Πήρα σήμερα ένα Watch GT. Όμορφο είναι, καλά κάθεται στο χέρι μου, για το τρέξιμο που το θέλω κυρίως (άντε και καμιά φορά σαν casual ρολόι) μια χαρά είναι στα 70€. Για όσους θέλουν το GT2, και τους βολεύει το κατάστημα, ας ρίξουν ένα τηλέφωνο στο κατάστημα της Vodafone στο The Mall, σήμερα που πέρασα, νομίζω είχε διαθεσιμότητα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια, παραγγελια στις 10/09, ουδεμια ενημερωση. Μου ειπαν στο live chat οτι θα με καλεσουν απο το αρμοδιο τμημα, καμια κληση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 minutes ago, Log@n said:

Μια απο τα ιδια, παραγγελια στις 10/09, ουδεμια ενημερωση. Μου ειπαν στο live chat οτι θα με καλεσουν απο το αρμοδιο τμημα, καμια κληση. 

Οσοι περιμενετε ενημερωση, μηπως εχετε παραγγειλει τα T-Rex;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, demmian είπε

Παιδιά ερώτηση , για γυναικείο χέρι ποιο είναι καλύτερο; gt ή gt 2e? Ή μήπως κανένα ; :)

Και τα δύο είναι 46mm οπότε η εύκολη απάντηση είναι κανένα. Βέβαια εσύ ξέρεις το μέγεθος του καρπού της γυναίκας που σκέφτεσαι.

Πάντως στην αγορά υπάρχουν ρολόγια που βγαίνουν και σε 42mm, πχ αυτό

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, demmian είπε

Παιδιά ερώτηση , για γυναικείο χέρι ποιο είναι καλύτερο; gt ή gt 2e? Ή μήπως κανένα ; :)

To GT 2 βγαίνει και σε 42mm

Επεξ/σία από YPhot
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους ήρθε νωρίτερα ειδοποίηση μέσω messenger απο την easy mail για παράδοση αύριο.

Όμως δεν αναφέρεται αν περιλαμβάνονται και οι δύο παραγγελίες που έχω κάνει ή μία απο τις δύο.

Η μία αφορά το ipad 10.2" και η άλλη το T-Rex.

Ίσως πάω να παραλάβω εγώ από το κατάστημα αν έχει φτάσει ήδη.

Ίδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Επιτέλους ήρθε νωρίτερα ειδοποίηση μέσω messenger απο την easy mail για παράδοση αύριο.

Όμως δεν αναφέρεται αν περιλαμβάνονται και οι δύο παραγγελίες που έχω κάνει ή μία απο τις δύο.

Η μία αφορά το ipad 10.2" και η άλλη το T-Rex.

Ίσως πάω να παραλάβω εγώ από το κατάστημα αν έχει φτάσει ήδη.

Ίδωμεν.

Με κάλεσαν επιτέλους από το online shop λίγο νωρίτερα.

Το ανθρακί ipad που είχα παραγγείλει δεν είναι διαθέσιμο και μου πρότειναν χρυσό ή ασημί. Επέλεξα το ασημί.

Η αποστολή από easy mail τελικά αφορά το T- Rex και θα το παραλάβω αύριο.

Τέλος καλό όλα καλά αν και καθυστέρησαν πολύ (απο 06/09 το ipad και απο 09/09 το T-Rex).

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...