Προς το περιεχόμενο

Poco X3 NFC global 175.70 με μεταφορικά Banggood [Τέλος]


LakisKatabos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Greg9 είπε

Έχει καλύτερη εγγύηση πάντως το banggood γιατί (αν χρειαστεί)  σου δίνουν και την επιλογή να το φτιάξεις σε τοπικό επίπεδο και να τους στείλεις την απόδειξη 

Δεν το ήξερα αυτό. Κι αν ο τεχνικός είναι γνωστός μου και μου κόψει διπλάσια απόδειξη το δέχονται; :lol: 

 Ή υπάρχει κάποιο ανώτατο όριο στο ποσό που σου επιστρέφουν; 

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Dimg19 είπε

Στην πρωτη αγορα που ειχα κανει δεν περασε μετα απο 2-3 ημερες και εκανα claim.

Αν το δει καποιος στον λογαριασμο του ας ενημερωσει να τσεκαρουμε οι υπολοιποι.

Στη δικιά μου αγορά με το poco X3 πριν λίγες μέρες, πέρασε η επιστροφή άμεσα μετά την αγορά.

Aν δεν έχουν φανεί ακόμα κάνε claim.

Γενικά να ξέρετε ότι όταν χρησιμοποιείτε quidco και λοιπά site επιστροφών, να μην χρησιμοποιείτε ad block ή παρόμοιες εφαρμογές. 

 

 

banggood.jpg

Επεξ/σία από lionheart75
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Από Gearbest πάντως βγαίνει λίγο φθηνότερα. Αρκεί να το παραγγείλετε αφού κάνετε είσοδο με λογαριασμό κι όχι ως guest.

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009813943538.html

363182421_(151).png.17a213d2843d23a04673954fbf4c80d7.png

Φίλε μήπως μπορείς να γράψεις τον κωδικό έκπτωσης γιατί δυσκολεύομαι να τον διαβάσω και όταν πάω να τον βάλω στην παραγγελία μου λέει λάθος κωδικός?

Σε ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, zampara είπε

Φίλε μήπως μπορείς να γράψεις τον κωδικό έκπτωσης γιατί δυσκολεύομαι να τον διαβάσω και όταν πάω να τον βάλω στην παραγγελία μου λέει λάθος κωδικός?

Σε ευχαριστώ!

Δεν έβαλα κάποιον κωδικό απλά συνδέθηκα στον λογαριασμό κι όταν προχώρησα στο ταμείο μου έβγαλε αυτή τη τιμή. Λογικά εφαρμόζεται αυτόματα και είναι διαφορετικός για όλους. 

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Gearbest ειδικά μετά τον κορονωϊό και τη μετάλλαξη του με τους τρίτους πωλητές το έχω εγκαταλείψει και δε ξέρω τι ισχύει τώρα. Αλλά θεωρητικά έχει καλύτερο support από το BG για δύο λόγους:

1. Έχει επισκευαστικό κέντρο στην Ευρώπη

2. Σε κάποιες ευρωπαϊκές χώρες δίνει 2ετή εγγύηση.

Refund κάνει αυτόματα AI σύστημα και όχι άνθρωπος. Το έχω τεστάρει και λειτουργεί άψογα. Επισκευή δε μου έχει χρειαστεί και δε ξέρω τι ισχύει στην πράξη. Όπως και τι ισχύει αν αγοράσεις από τρίτους πωλητές.

Edit: δε μου δίνει την έκπτωση. Μου κόβει μόνο 5$ για αγορές πάνω από 90$. Δοκιμή γιατί το τηλέφωνο δε το θέλω.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, neosstoforum είπε
17 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Δεν το ήξερα αυτό. Κι αν ο τεχνικός είναι γνωστός μου και μου κόψει διπλάσια απόδειξη το δέχονται; :lol: 

 Ή υπάρχει κάποιο ανώτατο όριο στο ποσό που σου επιστρέφουν; 

Τους στελνεις βιντεο με το προβλημα και αποφασιζουν αυτοι πως θα κινηθεις. Οπότε εξαρτάται. Αλλα καλο ειναι να λειτουργεί ως εσχατη λύση

5 λεπτά πριν, imvrios είπε

Το Gearbest ειδικά μετά τον κορονωϊό και τη μετάλλαξη του με τους τρίτους πωλητές το έχω εγκαταλείψει και δε ξέρω τι ισχύει τώρα. Αλλά θεωρητικά έχει καλύτερο support από το BG για δύο λόγους:

1. Έχει επισκευαστικό κέντρο στην Ευρώπη

2. Σε κάποιες ευρωπαϊκές χώρες δίνει 2ετή εγγύηση.

Refund κάνει αυτόματα AI σύστημα και όχι άνθρωπος. Το έχω τεστάρει και λειτουργεί άψογα. Επισκευή δε μου έχει χρειαστεί και δε ξέρω τι ισχύει στην πράξη. Όπως και τι ισχύει αν αγοράσεις από τρίτους πωλητές.

Μακριά απο τριτους πωλητές εκει περα. Αν εχεις θεμα, παιζετε τη κολοκυθιά αναμεσα στο gearbest, το πωλητη, το paypal και εσενα. Το (αυτοματοποιημένο) paypal μπορει να τους δικαιωσει κιολας (!), οπότε θα πρεπει να παρεις τηλέφωνο ανθρωπινο support για να ασκήσεις έφεση (appeal) μπας και βρεις ακρη. Αν αγοραζεις απο εκει, μονο απο το ιδιο το Gearbest. To λεω γενικά.

Επεξ/σία από Greg9
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσοι δεν μπορούν να δουν τη τιμή στο Gearbest δοκιμάστε μια και από αυτό το link. Πρέπει να βγαίνει 202.51$ χωρίς το shipping guarantee.

https://m.gearbest.com/cell-phones/pp_009813943538.html?wid=1349303&utm_source=tt_nl&aid=177515&data=12%3A%3A177515%3A%3A0j003b96c4gt%3A%3A%3A%3A1600175565

Είναι από το mydealz. 

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, zampara είπε

Παιδιά καλησπέρα σας.

Θέλω όμως να ρωτήσω εάν αξίζει η αλλαγή από το xiaomi redmi note 5 pro που τον άλλον μήνα κλείνει τα δυο χρόνια του.

Δυστυχώς δεν το πρόλαβα στα 175 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά όμως θέλω να ξέρω σε περίπτωση που παίξει σε παρόμοια τιμή εάν αξίζει.

Σας ευχαριστώ.

εγω μετα απο refresh που εκανα βλεπω ανεβασαν απο 250->500 κομματια με την ιδια τιμη. Για ξανακοιτα

Επεξ/σία από jimakos234
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στην παρέα θέλω να το παραγγείλω απο το banggood μεσω paypal και ενω εχω σύνδεση την χρεωστικη μου σε αυτήν.. Επειδή δεν εξω ξανα κάνει αγορά να την κανω μεσω εφαρμογής η ίντερνετ για ποιο μεγάλη ασφαλεία?  Και τελικα τι τρόπο αποστολής να επιλέξω EU priority line η priority direct mail για να μημ εχω θέμα με τελωνείο?  Και αν χρειάζεται να βάλω ασφάλεια αποστολής που ζητάει? Ποσα χρόνια εγγύηση δίνει το banggood? 

Επεξ/σία από Traxanas1991
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Στη δικιά μου αγορά με το poco X3 πριν λίγες μέρες, πέρασε η επιστροφή άμεσα μετά την αγορά.

Aν δεν έχουν φανεί ακόμα κάνε claim.

Γενικά να ξέρετε ότι όταν χρησιμοποιείτε quidco και λοιπά site επιστροφών, να μην χρησιμοποιείτε ad block ή παρόμοιες εφαρμογές. 

banggood.jpg

Mαλλον λόγο brave browser δεν περνάει το cashback...

Ευχαριστώ πολυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Traxanas1991 είπε

Καλησπέρα στην παρέα θέλω να το παραγγείλω απο το banggood μεσω paypal και ενω εχω σύνδεση την χρεωστικη μου σε αυτήν.. Επειδή δεν εξω ξανα κάνει αγορά να την κανω μεσω εφαρμογής η ίντερνετ για ποιο μεγάλη ασφαλεία?  Και τελικα τι τρόπο αποστολής να επιλέξω EU priority line η priority direct mail για να μημ εχω θέμα με τελωνείο?  Και αν χρειάζεται να βάλω ασφάλεια αποστολής που ζητάει? Ποσα χρόνια εγγύηση δίνει το banggood? 

Σ εστειλα λινκ με αναλυτικές οδηγίες για αγορές απο Κινα, επειδή ειναι και η πρώτη σου φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη αναφερθηκε πριν ,περι πειπαλ,σε ποιο σημειο βαζουμε την καρτα μας να κανει την μετατροπη?Να βαλω την ρεβο που σιγουρα εχει καλυτερο rate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, barman_ είπε

Επειδη αναφερθηκε πριν ,περι πειπαλ,σε ποιο σημειο βαζουμε την καρτα μας να κανει την μετατροπη?Να βαλω την ρεβο που σιγουρα εχει καλυτερο rate

Εκεί που επιλέγεις κάρτα, σου έχει να επιλέξεις να κάνει την μετατροπή η κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jimakos234 είπε

εγω μετα απο refresh που εκανα βλεπω ανεβασαν απο 250->500 κομματια με την ιδια τιμη. Για ξανακοιτα

Σε ευχαριστώ πολύ, Είπα μήπως γλιτώσω τα έξοδα αλλά δεν νομίζω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, zampara είπε

Σε ευχαριστώ πολύ, Είπα μήπως γλιτώσω τα έξοδα αλλά δεν νομίζω....

Στα 175 που βγαινει  με  μεταφορικα ειναι τιμιοτατη προσφορα. Δεν πιστευω να το μετανιωσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...