Προς το περιεχόμενο

Poco X3 NFC global 175.70 με μεταφορικά Banggood [Τέλος]


LakisKatabos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ίδιο με αυτό που είχε το amazon τις προάλλες, τώρα στα 175.70 με τα μεταφορικά EU priority line για τις 500 πρώτες παραγγελίες.

https://www.banggood.com/POCO-X3-NFC-Global-Version-Snapdragon-732G-6GB-64GB-6_67-inch-120Hz-Refresh-Rate-64MP-Quad-Camera-5160mAh-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1737053.html

Δεν δέχεται εξαργύρωση banggood πόντων.

 

 

Επεξ/σία από LakisKatabos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πολύ καλή τιμή, το πήρα πριν λίγες μέρες στα 178 ευρώ με χρήση πόντων. Αν το γνώριζα θα γλίτωνα τους πόντους (πάνω απο 20 ευρώ).  :(  :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πραγματικά τσάμπα 

Σκέφτομαι να δώσω το pocophone διετιας κάνα κατοσταρι και να βάλω τα λιμα για να το χτυπήσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να κάνω upgrade από το Redmi Note 5 Pro. Το Poco του θέματος ή το Mi Note 10 Lite? Στο Mi Note 10 Lite η AMOLED οθόνη με ψήνει αρκετά, και είναι και λίγο πιο μικρό (ιδανικά για μένα για bezeless κινητό θα ήταν μια οθόνη μεταξύ 6-6.2). Απ'την άλλη αυτό έχει 120 Hz οθόνη. Από επεξεργαστή και κάμερες τι παίζει? Για πείτε γνώμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπω να εχει priority direct επιλογη για τροπο αποστολης. Με EU priority line θα υπαρχει τελωνειο.
Εκτός και αν έχω χάσει επεισόδια.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, WoodSell3r είπε

Δεν βλεπω να εχει priority direct επιλογη για τροπο αποστολης. Με EU priority line θα υπαρχει τελωνειο.
Εκτός και αν έχω χάσει επεισόδια.

Παρήγγειλα τον Αύγουστο με Eu priority line to RN9 pro και ήρθε χωρίς τελωνείο με DHL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την @@@στια με αυτό το μαγαζάκι που έκανε με το Nokia 3310 και που σφύριζαν αδιάφορα λέγοντας ότι εμείς δεν πουλάμε imitation και στείλε-δείξε φωτό και μετά αφού το είδαν είπαν εντάξει, στείλτο Κίνα για refund,  ούτε καραμέλες δεν παίρνω από δαύτους. 

  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Angelos19 είπε

Θέλω να κάνω upgrade από το Redmi Note 5 Pro. Το Poco του θέματος ή το Mi Note 10 Lite? Στο Mi Note 10 Lite η AMOLED οθόνη με ψήνει αρκετά, και είναι και λίγο πιο μικρό (ιδανικά για μένα για bezeless κινητό θα ήταν μια οθόνη μεταξύ 6-6.2). Απ'την άλλη αυτό έχει 120 Hz οθόνη. Από επεξεργαστή και κάμερες τι παίζει? Για πείτε γνώμες.

Και εγώ στην ίδια φάση είμαι. Θα περιμένω να πέσει το mi note 10 lite. Επεξεργαστές πάνω κάτω τα ίδια μικρές διαφορές, η κάμερα του note καλύτερη. Κοίτα review έχει συγκριτικά κάμερας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, WoodSell3r είπε

Δεν βλεπω να εχει priority direct επιλογη για τροπο αποστολης. Με EU priority line θα υπαρχει τελωνειο.
Εκτός και αν έχω χάσει επεισόδια.

Γιατί τελωνείο το EU; Αυτό προτείνουν οι περισσότεροι. Εκτός αν έχω χάσει και εγώ επεισόδια. Ειδικά στα κινητά, μόνο EU priority line έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσοι παραγγείλετε προτείνω: 
1) Να πληρώσετε σε $, να επιλέξετε την τράπεζα να κάνει τη μετατροπή συναλλάγματος (Revolut ιδανικά)

2) Να χρησιμοποιήσετε cashback tracking service για να κάνετε την αγορά. Αν δεν έχετε να προτείνετε κάτι καλυτερο, συνιστώ Quidco.

Επεξ/σία από Greg9
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Greg9 είπε

Παρήγγειλα τον Αύγουστο με Eu priority line to RN9 pro και ήρθε χωρίς τελωνείο με DHL

Ωραια τοτε, φαινεται πως εγω ειχα αφησει την ιστορια ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το Mi 10 note lite ήταν κοντά σε αυτή τη τιμή δεν θα το συζητούσαμε αλλά στα 200+ έχει απόσταση. To παρόν θεωρώ είναι το απόλυτο vfm σε αυτά τα λεφτά.

Σκότωσε και προς το παρόν τη σειρά Redmi Note και Redmi Note Pro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Greg9 είπε

Όσοι παραγγείλετε προτείνω: 
1) Να πληρώσετε σε $, να επιλέξετε την τράπεζα να κάνει τη μετατροπή συναλλάγματος (Revolut ιδανικά)

2) Να χρησιμοποιήσετε cashback tracking service για να κάνετε την αγορά. Αν δεν έχετε να προτείνετε κάτι καλυτερο, συνιστώ Quidco.

Έκανα λογαριασμό στο quidco αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως δουλεύει. 
 

Υπαρχει σχετικό θέμα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...