Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Oneplus Nord 256gb@Public 398.99€


thapap55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, thapap55 είπε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρώνεις και το layer της OnePlus πάνω από το Android. Και μην αρχίσουμε με την πανταχού παρούσα xiaomi και το πόσο φοβερά κινητά έχει. Δεν έχει σοβαρό ui. Έχω xiaomi 3 χρόνια και μπουχτισα τις χαζομάρες που υπάρχουν μέσα. Θεωρώ καλό κινητό για κάποιον που δεν θέλει να μπλέκει με αλλαγές σε ui και roms και δεν τελειώνει... Αρκετά all around τηλέφωνο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, TechnoState είπε

....400€ για 765G ...

"H...προσφορά"!

 

1 ώρα πριν, someone- είπε

πληρώνεις το "oneplus" πλεον. 

Για πειτε μια καλη αντιπροταση στα 400 ευρω, με 256 rom, 12 ram, επεξεργαστη τουλαχιστον 765g, τουλαχιστον amoled οθονη, αμεσα διαθεσιμο για καποιον που το θελει αυριο το πρωι...

Επεξ/σία από sexymwro7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, sexymwro7 είπε

Για πειτε μια καλη αντιπροταση στα 400 ευρω, με 256 rom, 12 ram, επεξεργαστη τουλαχιστον 765g, τουλαχιστον amoled οθονη, αμεσα διαθεσιμο για καποιον που το θελει αυριο το πρωι...

Αν και 80€ παραπάνω σίγουρα ήταν πολύ καλύτερο.

 Δεν έχει πολύ καιρό που έπαιξε αυτή η τιμή. Αλλά ας πούμε ότι κάποιος δεν το προτίμησε και θέλει ένα τέτοιο κινητό αύριο το πρωί. Τότε το Nord είναι μονόδρομος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή είναι super.

Ήμουν πολύ επιφυλακτικός και επικριτικός με τον πρόσφατα ορισμένο αντιπρόσωπο στην Ελλάδα. Αλλά αν συνεχίσει έτσι και με τις τιμές και παράλληλα το after sales είναι σωστό (δεν έχω εικόνα) με χαρά θα αναθεωρήσω.

Θα δούμε αν θα φέρουν και το 8Τ και αν θα έχουμε και σε αυτό αντίστοιχες περιοδικές προσφορές. Ωστόσο οι "κανονικές", ονομαστικές τιμές για το OnePlus Nord είναι κακές.

Στο site της OnePlus κάνει 569€ αλλά με δώρο ακουστικά και θήκη. Το Public δε φαίνεται αν τα δίνει και αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έχω βάλει σε παραγγελία αξίζει σε αυτά τα χρήματα ή να περιμένω κάτι άλλο; π.χ. το Xiaomi Mi Note 10 

Επεξ/σία από Kenny McCormick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sexymwro7 είπε

Για πειτε μια καλη αντιπροταση στα 400 ευρω, με 256 rom, 12 ram, επεξεργαστη τουλαχιστον 765g, τουλαχιστον amoled οθονη, αμεσα διαθεσιμο για καποιον που το θελει αυριο το πρωι...

Galaxy s10 lite 8gb 128 παίρνει και sd  αλλά με 855 πάνω . Οπότε καλύτερη αγορά στα 415 ευρώ άμεσα διαθέσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...