Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή γλώσσας σε Nokia 3310


chriskourou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Μετά από κανένα δίμηνο, ήρθε το κινητό που παρήγγειλα στον πατέρα μου από το banggood. To πρόβλημα είναι πως δεν υπάρχει διαθέσιμη ελληνική γλώσσα στις ρυθμίσεις. Σε σχετικό θέμα που υπήρχε στις προσφορές εκείνη την περίοδο, είχε γραφτεί πως η ελληνική γλώσσα μπορεί να περαστεί. Μπορεί κάποιος να μου πει πως γίνεται κάτι τέτοιο γιατί δεν έχω σχετική εμπειρία και με μια σύντομη έρευνα που έκανα στο youtube δε βρήκα κάτι.

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς δεν είναι το γνήσιο 3310 μα είναι αντίγραφο το λέει και το Banggood (This product is manufactured in Huaqiangbei, Shenzhen, China. It is a high imitation product with the same parameters and appearance as Nokia 3310) και δυστυχώς δεν μπορεί να βάλεις λογισμικό από Nokia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xrist1983 είπε

δυστυχώς δεν είναι το γνήσιο 3310 μα είναι αντίγραφο το λέει και το Banggood (This product is manufactured in Huaqiangbei, Shenzhen, China. It is a high imitation product with the same parameters and appearance as Nokia 3310) και δυστυχώς δεν μπορεί να βάλεις λογισμικό από Nokia

Ναι το γνωρίζω. Δηλαδή δεν μπαίνουν ελληνικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Επαναφέρω το θέμα μήπως μπορεί να βρεθεί άκρη. Σε Nokia 104 4G αγορασμένο απο Αγγλία χωρίς να έχει Ελληνικά γίνεται κάπως να του περάσω εγω κάπως ; Δυστυχώς στο ίντερνετ δεν βρήκα κάτι γι αυτό ρωτάω και εδω.  Δεν με νοιάζει να επέμβω στην συσκευή(και πιθανή απώλεια εγγύησης) άλλωστε ενα 25αρι την πήρα την θέλω για τον πατέρα μου που δεν γνωρίζει Αγγλικά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/6/2023 στις 11:31 ΠΜ, SuPeRsAyIaN είπε

Επαναφέρω το θέμα μήπως μπορεί να βρεθεί άκρη. Σε Nokia 104 4G αγορασμένο απο Αγγλία χωρίς να έχει Ελληνικά γίνεται κάπως να του περάσω εγω κάπως ; Δυστυχώς στο ίντερνετ δεν βρήκα κάτι γι αυτό ρωτάω και εδω.  Δεν με νοιάζει να επέμβω στην συσκευή(και πιθανή απώλεια εγγύησης) άλλωστε ενα 25αρι την πήρα την θέλω για τον πατέρα μου που δεν γνωρίζει Αγγλικά .

Αν δεν κάνω λάθος σε τέτοιου είδους κινητά δεν παίρνει χειροκίνητο πέρασμα γλώσσας μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 24/06/2023 at 10:06, TheoAlex50 said:

Αν δεν κάνω λάθος σε τέτοιου είδους κινητά δεν παίρνει χειροκίνητο πέρασμα γλώσσας μέσα.

Η αλήθεια είναι πως κ εγω δεν βρήκα κάτι στο ίντερνετ αλλά είπα να ρωτήσω κ εδω τους ειδικούς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...