Προς το περιεχόμενο

Genshin Impact [PC]


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 hours ago, FiLw said:

Δωρεάν όσο δεν είσαι επιρρεπής στο τζόγο 😂

Πάντα casual. 4 μέρες παίζω. Έχει ψωμί μέχρι endgame. 

 

Δοκίμασα coop, δεν μπορούσα να μιλήσω με NPC. Έπαιξα ελάχιστα όμως για να έχω σφαιρική εικόνα. Αλλά εάν ισχύει ότι κατά την διάρκεια του coop είσαι τόσο περιορισμένος, δεν λέει (αν και έχει λογική ότι εφόσον μπήκες σε παιχνίδι αλλού, απλά τον ακολουθείς). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι... δν μπορεις να μιλησεις σε npc, δεν μπορεις να "ανοίξεις" statue σε περιοχή που δεν έχεις εξερευνήσει στο single. Μπορείς βέβαια να ξεκλειδώσεις τα teleport κάτι είναι και αυτό. στα domain που έχουν μόνο μπλε στο σύμβολό τους στο χάρτη δεν μπορείς να μπεις σε co op. Βέβαια για εξερεύνηση μαζί με φίλο και κανένα boss καλό είναι. Επίσης όταν θα θες να μαζέψεις γρήγορα υλικά που έχουν cooldown (πχ φυτά) μπαίνεις co op ρωτάς και μαζεύεις (αν δεν θες δεν ρωτάς και απλά μαδάς αλλά εντάξει :D ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xtrmsnpr tyvm! 😁 τα μονα codes που είχα δει ήταν σε ένα event διαδικτυακό για το 1.3 που το κατάλαβα αφότου έγινε... δεν ήξερα ότι βγάζουν συχνά πυκνά... αν βρείτε και τίποτα άλλο κάντε το καλό μπας και πάρουμε κανά constellation παραπάνω για bennett

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισα και το παίζω μιας και υπάρχει ξηρασία απο παιχνίδια αυτην την στιγμή , θα ψηνόμουν να παίξουμε κανα co op να δω αν εχει κάποια διαφορά γενικά , πάντως για τσάμπα εκει αρκετά πράγματα να κάνεις και αρκετό content , για χρήματα δεν νομίζω οτι θα δώσω ποτε.

Μακάρι πάντως μελλοντικά να δώσουν κατι κατι αλλο στο online Κομμάτι εκτος του co op

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξακολουθώ και παίζω και μπορώ να πω πως είμαι τεράστιος κωλόφαρδος.

Στο banner του Xiao μου έτυχε ο Diluc και μετά από 5 pulls και ο Xiao.

Στο standard banner μετά από μέρες μου ξανά έτυχε Diluc :P 

Απο εκεί που δεν είχα main dps, τώρα έχω δυο.

Πριν μέρες μου έκατσε και το top weapon του Diluc και καταλαβαίνετε τι γίνεται :P 

Έσκασα λεφτά αφού τα έτυχα όλα αυτά, για να πάρω weapon για Xiao να είναι και αυτός τούμπανο και δεν πρόκειται να σκάσω άλλα.

 

Αυτό που με χαλάει είναι ότι βαριέμαι γιατί δεν έχει μείνει τίποτα να κάνω απ τις πρώτες 30 μέρες που το ξεκίνησα.

 

Ο κολλητός μου που παίζει και έχει σκάσει αρκετά φράγκα (3ψήφιο αριθμό) με βρίζει επειδή με 170 ευχές σύνολο, έχω τύχει 6 5στερα συνολο.

 

Σε κανα μήνα μαξ θα βάλουν και νέα περιοχή απ ότι ακούγεται. 

Can't wait.

Επεξ/σία από HateMe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

KTNSCQWW922M, ET7ADQFF8KJR, PSNTC8FEQK4D

αν προλαβαίνει κανείς redeem codes

το video είναι livestream για 1.4 (θα χει και αγγλικο version 18:00 6/3/21)

 

Επεξ/σία από FiLw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, FiLw είπε

KTNSCQWW922M, ET7ADQFF8KJR, PSNTC8FEQK4D

αν προλαβαίνει κανείς redeem codes

το video είναι livestream για 1.4 (θα χει και αγγλικο version 18:00 6/3/21)

 

Nice! Φαίνεται να προχωράει το story αλλά παλι ψιλο filler patch μυρίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι... ψίχουλα κατ'εμε.. αν δεν βγει καινούργια περιοχή τι να τα κάνω και τα mini games και 1 story μισής ώρας... α έχουμε και ραντεβού τώρα γιατί αυτό περιμέναμε... και το βλέπω περισσότερο και λυπάμαι όταν 48-49-50 AR ζητάνε party απλά για να κάνουν κάτι και να σε ακολουθήσουν για λίγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...