Προς το περιεχόμενο

iPad Air 2020


ignome4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να σημειώσουμε κιόλας ότι με το που ανοίξεις το IPad παίρνεις δώρο 1 χρόνο apple tv και 3 μήνες apple arcade.

Παιδιά για μεγαλύτερο καλώδιο φόρτισης αυτό εδώ κάνει;

https://www.gadget-shop.gr/apple-regular-usb-3-1-cable-usb-c-male-usb-c-male-leuko-2m-mll82zm-a-retail

Επίσης μπορώ να χρησιμοποιήσω τον φορτιστή του Ipad για να φορτίσω τα airpods pro?

Επεξ/σία από skiabox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 6/1/2021 στις 3:28 ΜΜ, flyer είπε

Καλώδια καλύτερα από τους επίσημους για να αποφύγεις τις μπανάνες.

Ο φορτιστής του iPad air 4 είναι συμβατός με τα AirPods.

Μια διόρθωση. Δεν είναι συμβατός. Το iPad air έχει type-c σε type-c ενώ τα airpods pro type-c σε lightning.

Άντε να ρθει και το δικό μου με το καλό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, thodoris20s είπε

Μια διόρθωση. Δεν είναι συμβατός. Το iPad air έχει type-c σε type-c ενώ τα airpods pro type-c σε lightning.

Άντε να ρθει και το δικό μου με το καλό

Ο φορτιστής που συνοδέυει το ipad air gen 4 είναι συμβατός με τα airpods, όπως αναφέρεται στο link που παρέθεσα (αναφέρεται στο compatibility χαμηλά στη σελίδα). Από εκεί και πέρα χρειάζεσαι και ένα  έξτρα καλώδιο usbc to lightning το οποίο, στη συγκεκριμένη περίπτωση, πρέπει να αγοραστεί ξεχωριστά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, flyer είπε

Ο φορτιστής που συνοδέυει το ipad air gen 4 είναι συμβατός με τα airpods, όπως αναφέρεται στο link που παρέθεσα (αναφέρεται στο compatibility χαμηλά στη σελίδα). Από εκεί και πέρα χρειάζεσαι και ένα  έξτρα καλώδιο usbc to lightning το οποίο, στη συγκεκριμένη περίπτωση, πρέπει να αγοραστεί ξεχωριστά.

Καλό αυτό.

Το καλώδιο υπάρχει ήδη.

Οπότε θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή.

Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο θα εκμεταλλεύεται την fast charging ιδιότητα των airpods pro.

Υποθέτω πως όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, skiabox είπε

Το έβαλες expedited;

Όχι δεν μπορούσα να το αλλάξω καθώς η παραγγελία έγινε εξαρχής με απλή αποστολή. Το μόνο που έκανα ήταν να μιλήσω χθες με το support, τους έκραξα λίγο και μου είπε ότι ανέβασε το ticket μου σειρά και ότι εντός 48-72 ωρών θα γίνει το dispatch. Θα φανεί τώρα τι να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, thodoris20s είπε

Όχι δεν μπορούσα να το αλλάξω καθώς η παραγγελία έγινε εξαρχής με απλή αποστολή. Το μόνο που έκανα ήταν να μιλήσω χθες με το support, τους έκραξα λίγο και μου είπε ότι ανέβασε το ticket μου σειρά και ότι εντός 48-72 ωρών θα γίνει το dispatch. Θα φανεί τώρα τι να πω

Φάουλ για εμένα, γιατί μιλάμε για αντικείμενο μεγάλης αξίας και θα έδινες κανά 10ευρω περισσότερο.

Την θήκη που έφυγε 10 μέρες πριν από το tablet για να καταλάβεις, με απλή αποστολή, ακόμα την περιμένω.

Με άλλα λόγια, απλή αποστολή από amazon.de είναι πλέον πάνω από ένας μήνας αναμονή.

Επεξ/σία από skiabox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, skiabox είπε

Φάουλ για εμένα, γιατί μιλάμε για αντικείμενο μεγάλης αξίας και θα έδινες κανά 10ευρω περισσότερο.

Την θήκη που έφυγε 10 μέρες πριν από το tablet για να καταλάβεις, με απλή αποστολή, ακόμα την περιμένω.

Με άλλα λόγια, απλή αποστολή από amazon.de είναι πλέον πάνω από ένας μήνας αναμονή.

Τελικά μάλλον ήθελαν επικοινωνία με το support για να νιώσουν. Πριν λίγο ήρθε mail ότι έγινε dispatch

Επεξ/σία από thodoris20s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά  για πείτε μου γνώμες για το τάμπλετ γιατι σκέφτομαι να το πάρω. ε'ιστε ικανοποιημένοι από επιδόσεις και από μπαταρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Dpan.9 είπε

Παιδιά  για πείτε μου γνώμες για το τάμπλετ γιατι σκέφτομαι να το πάρω. ε'ιστε ικανοποιημένοι από επιδόσεις και από μπαταρία;

Προσωπικά 99% σε όλα! Κανένα κόλλημα μέχρι στιγμής όλα τέλεια, με εκνευρίζει  μόνο  η τοποθέτηση του Touch ID στο power button.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμη. Ποιά έκδοση πήρες; Πιστεύεις τα 64 γκίγκα θα είναι αρκετά για ένα σεβαστό αριθμό εφαρμογών; Για αρχεία δεν με νοιάζει γιατί έχω cloud!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Dpan.9 είπε

Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμη. Ποιά έκδοση πήρες; Πιστεύεις τα 64 γκίγκα θα είναι αρκετά για ένα σεβαστό αριθμό εφαρμογών; Για αρχεία δεν με νοιάζει γιατί έχω cloud!

Αν εννοείς εμένα, και εγώ στα 64GB είμαι και δεν έχω μέχρι στιγμής θέμα. Έχω σχεδόν όλες τις εφαρμογές της Adobe (κανονικές και Beta) και κάποια μεγάλα παιχνίδια όπως CoD + PUBG σε FHD
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ignome4 είπε

Αν εννοείς εμένα, και εγώ στα 64GB είμαι και δεν έχω μέχρι στιγμής θέμα. Έχω σχεδόν όλες τις εφαρμογές της Adobe (κανονικές και Beta) και κάποια μεγάλα παιχνίδια όπως CoD + PUBG σε FHD
 

Ναι ξέχασα να κάνω παραθεση! Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...