Προς το περιεχόμενο

aoc CU34G2X €449 eshop 34" 1440 144


zygorito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους δεν πρόλαβαν την xiaomi υπάρχει τίμια προσφορά στο newsletter του eshop για την aoc 34"

στα €449.99 ετοιμοπαράδοτηχοντρικά ένα €50 κάτω από τα άλλα μαγαζιά (με μτφ) καθώς το φτηνότερο μέχρι προχτές την ακρίβυνε πλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, johniem είπε

Εγώ πιο πολύ ζαχαρώνω αυτή LG 27GL850-B

Δες και την αντίστοιχη DELL. Υπάρχει θέμα στις "Οθόνες" σύγκριση των 2 αυτών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη τη συγκρίνεις με την προσφορά της Xiaomi. Καμία σχέση. Αυτή ήταν μοναδική.

Στα ~450€ υπάρχει και η Gigabyte, η ίδια η Xiaomi είναι κοντά, Lenovo, Iliyama, LC Power. Και αναμένονται περισσότερες την Black Friday (όλοι θα παρακαλάνε για νέα προσφορά Xiaomi). Υπάρχουν εναλλακτικές και χρειάζεται σύγκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, imvrios είπε

Μη τη συγκρίνεις με την προσφορά της Xiaomi. Καμία σχέση. Αυτή ήταν μοναδική.

Στα ~450€ υπάρχει και η Gigabyte, η ίδια η Xiaomi είναι κοντά, Lenovo, Iliyama, LC Power. Και αναμένονται περισσότερες την Black Friday (όλοι θα παρακαλάνε για νέα προσφορά Xiaomi). Υπάρχουν εναλλακτικές και χρειάζεται σύγκριση.

Καλά ναι, εγω πχ εψαχνα για qwhd αυτες τις μέρες και έκατσε λουκούμι η xiaomi. Ημουν ανάμεσα στην aoc κ την gigabyte. Eίχα μείνει στο οτι έχει 1μηνα παραγγελία στον Κωτσόβολου η gigabyte , και βλέπω τώρα το msystems να λεει οτι την έχει ετοιμοπαράδοτη (χρεώνει €44!! μεταφορικά όμως) . Με σχετικά καλύτερη εγγύση "3 έτη (Pick Up & Return)", αλλά και η aoc έχει 3 έτη.

απλά πχ εμένα με βολεύει το eshop για αγορά και για σερβις για να γλιτώσεις μεταφορικά (σε σχέση με σκρουτζομάγαζο).

Επεξ/σία από zygorito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, johniem είπε

Εγώ πιο πολύ ζαχαρώνω αυτή LG 27GL850-B

Την έχω, είναι ωραία οθόνη, αλλα,το hdr είναι αίσχος και έχει minor lightbleed που δεν το βλέπω. Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω πάψει να σκέφτομαι πως θα ήμουν με μια xiaomi va uw με φόβισαν όμως τα προβλήματα των va πανελ και οτι δεν έχει zero pixel εγγύηση. η lg έχει zero pixel και onsite(msystems).  Παίζω fps.

Επεξ/σία από spigias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολες αυτες οι "φτηνες" 34" 144hz uw το ιδιο samsung panel εχουν. Η μονη ουσια κατα τη γνωμη μου ειναι αν καποια παιζει πιο καλα ανεπισημα g-sync compatible. Εδω, για τις Aoc, Xiaomi, lenovo εχω ηδη διαβασει κακες κριτικες για flickering ενω για τη Gigabyte εχψ δει καποια θετικα πραγματα αλλα ειναι λιγες οι πηγες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευελπιστω οτι στo φετινo black Friday θα παιξει κατι αξιολογο σε high refresh rate monitor. Αν καποιος δεν καιγεται, συνιστω υπομονη! 😏

Επεξ/σία από Σαϊνόμπι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...