Προς το περιεχόμενο

Arielli wifi setup app


giannis_ts

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 ώρες πριν, babble tribe είπε

Ισχύει και εμένα ακριβώς το ίδιο. Έβγαλες άκρη; eshop;

Καλησπέρα δεν έχω βγάλει άκρη . Από electroholic το έχω πάρει. Ψάχνω να βρω τηλέφωνο της αντιπροσωπείας αλλά δεν το βρίσκω πουθενά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβαστε την εφαρμογη ac freedom και στο σεταρισμα χρησιμοποιηστε το activation code 6364d

Μολις σεταρα ενα arielli. Λογικα θα δουλεψει και σε εσας. Ειναι οδηγιες που βρηκα για τα aux κλιματιστικα αλλα το wifi module που φορανε τα arielli ειναι της aux.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, dimitris_sg είπε

Κατεβαστε την εφαρμογη ac freedom και στο σεταρισμα χρησιμοποιηστε το activation code 6364d

Μολις σεταρα ενα arielli. Λογικα θα δουλεψει και σε εσας. Ειναι οδηγιες που βρηκα για τα aux κλιματιστικα αλλα το wifi module που φορανε τα arielli ειναι της aux.

 

Έχω προσπαθήσει με κάθε πιθανό τρόπο εμένα επί την ουσίας δεν μπορεί να συνδέσει το κλιματιστικό με το δίκτυο αυτό που σωστά λες με τον κωδικό το κάνω σκαναροντας το qr code! Μετά διαλέγεις το δίκτυο σου βάζεις τον κωδικό και μετά δεν συγχρονίζει το κλιματιστικό με το δίκτυο. Έκανες κάτι διαφορετικό;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντι για το qr code δοκιμασε με τον κωδικο που εγραψα πανω. Και καλυτερα το δικτυο να ειναι 2.4 και οχι 5ghz.

Με την εφαρμογη intelligent ac και με κωδικο arielli ειχα ακριβως το ιδιο θεμα με σενα.

Επεξ/σία από dimitris_sg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dimitris_sg είπε

Αντι για το qr code δοκιμασε με τον κωδικο που εγραψα πανω. Και καλυτερα το δικτυο να ειναι 2.4 και οχι 5ghz.

Με την εφαρμογη intelligent ac και με κωδικο arielli ειχα ακριβως το ιδιο θεμα με σενα.

Θα το δοκιμάσω και με τον κωδικό και θα επανέλθω. Σε ευχαριστώ για την πληροφορία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα εγω οτι και αν εκανα με το ac freedom μου βγαζει αυτο το μνμ το βλεπει κανονικα αλλα γραφει

Η συσκευή είναι συνδεμένη στο δίκτυο αλλά η περιοχή του τρέχοντος Λογαριασμού δε συμφωνεί με την περιοχή Που υποστηρίζεται από τη συσκευή επομένως η συσκευή δεν μπορεί να προστεθεί στο λογαριασμό βρείτε την εξωτερική συσκευασία της συσκευής και επιβεβαιώστε την περιοχή χρήσης της συσκευής

393089397_319771560877282_1279123658097658360_n.jpg

Επεξ/σία από stillaps
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...