Προς το περιεχόμενο

Windows 10 κλειδί χρήση για εταιρία


GlyfadaTech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

από που μπορώ να αγοράσω κλειδί Windows 10 για χρήση σε εταιρία
τα γνωστά κλειδαδικα δεν ξερω αν βγάζουν τιμολόγιο και εάν αυτό περνάει στην ελλαδα
+ θα χρειαστώ και πακέτο office

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΜΗΝ αγοράσεις από κλειδάδικο γιατί  μπορεί να χρειαστεί αλλαγή μητρικής-φορματ και τα κλειδάδικα των 10-15ευρώ είναι ΜΟΝΟ για μία εγκατάσταση.

Ακόμα περιμένω και εγώ και άλλα άτομα μια επίσημη τοποθέτηση από το insomnia στο γιατί στα advertorial που προμοτάρει goodoffer24 και άλλα sites παρόμοιου τύπου ΔΕΝ αναγράφεται ούτε στα ψιλά γράμματα τα περί μοναδικής ενεργοποίησης και μετά τρεχάτε ποδαράκια μου.

Δεν έχω αυταπάτες όταν κανονικά μια άδεια κοστίζει 70-80-100ευρώ και βγήκε πρόμο με 10-15ευρώ ΑΛΛΑ με τη διαφορά ότι θα ΕΠΡΕΠΕ να γίνεται σωστή ενημέρωση 

 

 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/749566-windows-10-goodoffer24-και-insomnia/

 

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ οτι στο τελευταίο advertorial από keysworlds υπάρχει αυτή η σημείωση

Αναφορά σε κείμενο

Υπενθυμίζουμε ότι το κάθε κλειδί μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο για μία φορά (εκτός αν αναγράφεται κάτι άλλο από το κατάστημα), επομένως, σε περίπτωση που κάνετε format θα χρειαστεί να αγοράσετε άλλο για να ενεργοποιήσετε τα Windows ή Office.

 

Επεξ/σία από greekfragma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, greekfragma είπε

ΜΗΝ αγοράσεις από κλειδάδικο γιατί  μπορεί να χρειαστεί αλλαγή μητρικής-φορματ και τα κλειδάδικα των 10-15ευρώ είναι ΜΟΝΟ για μία εγκατάσταση.

Ακόμα περιμένω και εγώ και άλλα άτομα μια επίσημη τοποθέτηση από το insomnia στο γιατί στα advertorial που προμοτάρει goodoffer24 και άλλα sites παρόμοιου τύπου ΔΕΝ αναγράφεται ούτε στα ψιλά γράμματα τα περί μοναδικής ενεργοποίησης και μετά τρεχάτε ποδαράκια μου.

Δεν έχω αυταπάτες όταν κανονικά μια άδεια κοστίζει 70-80-100ευρώ και βγήκε πρόμο με 10-15ευρώ ΑΛΛΑ με τη διαφορά ότι θα ΕΠΡΕΠΕ να γίνεται σωστή ενημέρωση 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/749566-windows-10-goodoffer24-και-insomnia/

ΣΗΜΕΙΩΣΗ οτι στο τελευταίο advertorial από keysworlds υπάρχει αυτή η σημείωση

η μια φορα χρήσης δεν με πειράζει  γιατί εχω τρόπο να τα περασω παλι κανονικα και με αλλαγη mobo αλλα το προβλημα μου ειναι τι δικαιολογειται και τι οχι σε πιθανο ελεγχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GlyfadaTech είπε

η μια φορα χρήσης δεν με πειράζει  γιατί εχω τρόπο να τα περασω παλι κανονικα και με αλλαγη mobo αλλα το προβλημα μου ειναι τι δικαιολογειται και τι οχι σε πιθανο ελεγχο

αν ήταν για κάνα σπίτι θα σου έλεγα οκ...επειδή όμως μιλάμε για εταιρία το να πληρώσει 1 φορά σωστά τον εξοπλισμό που της αποφέρει χρήματα και να υπάρχει κανονικά και το τιμολόγιο αγοράς....καταλαβαίνεις το νόημα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, GlyfadaTech είπε

το προβλημα μου ειναι τι δικαιολογειται και τι οχι σε πιθανο ελεγχο

Δε σε καλύπτει φίλε. Θέλεις τιμολόγιο στα στοιχεία της εταιρείας και κάτι τέτοιο δε σου προσφέρουν τα... "κλειδαράδικα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, micos000 είπε

Δε σε καλύπτει φίλε. Θέλεις τιμολόγιο στα στοιχεία της εταιρείας και κάτι τέτοιο δε σου προσφέρουν τα... "κλειδαράδικα".

το instantgaming παλιοτερα εβγαζα τιμολογιο ! τωρα δεν ξερω αν βγαζει ακομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις και windows 10 και office, δοκίμασε Microsoft365. Ξεκινάνε απο 8.40€ ανα χρήστη ανα μήνα (χωρίς ΦΠΑ). Έχεις δωρεάν exchange online, δωρεάν χρήση Teams, διαχείριση συσκευών, security εργαλεία, compliance reports κτλ κτλ.

Και δεν χρειάζεται να δώσεις μπροστά τίποτα, ξεκινάς με windows 10 (enterprise) και office αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, GlyfadaTech είπε

από που μπορώ να αγοράσω κλειδί Windows 10 για χρήση σε εταιρία
τα γνωστά κλειδαδικα δεν ξερω αν βγάζουν τιμολόγιο και εάν αυτό περνάει στην ελλαδα
+ θα χρειαστώ και πακέτο office

  1. Windows 
  2. Office
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ΟΕΜ εκδόσεις των λειτουργικών ενεργοποιούνται παραπάνω από μια φορά αλλά μόνο στο ίδιο hardware με το οποίο "δέθηκε" η άδεια χρήσης.

ΟΙ RETAIL εκδόσεις ενεργοποιούνται και σε διαφορετικό hardware αλλά είναι ενεργή η άδεια μόνο σε ένα μηχάνημα την κάθε φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...