Προς το περιεχόμενο

strange error με internet biddefender internet security 2020/


maxout

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σας..  πριν  μερικες  ημερες  αγορασα το  internet biddefender internet security 2020..

 

Το προβλημα που εχω ειναι το εξεις.
θελω να αναφερω οτι εχω κανει φορματ  στον  υπολογιστη μου και αυτην την στιγμη εχω τα windows 10 με  τα τελευταια updates του οκτωμβριου  2020./.
στα windows 10 δεν εχω εγκατασταστησει αλλα προγραματα//
στο https://central.bitdefender.com/dashboard  παω να κανω σετup το internet biddefender internet security 2020 και οταν το κανω και  αφου τελειωσει στο καπακι  τα
windows 10 μου εμφανιζουν σε μια  μπλε οθονη ενα  μηνημα
windows are saying that run into a problem and must to restart the system again
αφου κανει restart το συστημα παλι μου εμφανιζει το ιδιο μυνημα 
αλλα οταν κανω uninstall το ιnternet biddefender internet security 2020 δεν μου εμφανιζει  αυτο το  μυνημα..

οποτε που οφειλέτε αυτο το προβλημα;

Επεξ/σία από maxout
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλα με το support του bit αλλά κακώς βιάστηκες να το αγοράσεις. Όλα τα antivirus δίνουν συνήθως έναν μήνα δωρεάν, οπότε θα μπορούσες να το δοκιμάσεις πρώτα και αν σε ικανοποιήσει τότε το αγοράζεις και το ενεργοποιείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αναφέρεσαι σε εκδόση 190Χ των windows 10, δοκίμασε να απεγκαταστήσεις την ενημέρωση KB4574727 και μην την εγκαταστήσεις ξανά, ώσπου να ενημερώσουν το bitdefender.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, htaccess είπε

Αν αναφέρεσαι σε εκδόση 190Χ των windows 10, δοκίμασε να απεγκαταστήσεις την ενημέρωση KB4574727 και μην την εγκαταστήσεις ξανά, ώσπου να ενημερώσουν το bitdefender.

την συγκεκριμενη  ενημέρωση KB4574727  δεν  υπαρχει καν φιλε μου..

εχω  την εκδοση 19042.572 στα windows 10

Επεξ/σία από maxout
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, maxout είπε

την συγκεκριμενη  ενημέρωση KB4574727  δεν  υπαρχει καν φιλε μου..

Έχουν θέματα συμβατότητας τους τελευταίους μήνες windows 10 - bitdefender, σε ενημέρωση των windows σπάει το bitdefender, ενημερώνουν τo bitdefeder "σπάει" το windows update, η τελευταία ασυμβατότητα οφειλόταν στην KB4574727.

Απ` ότι "καταλαβαίνω" έχεις ανοίξει και σχετικό θέμα στο community.bitdefender.com , αν δεν σου απαντήσουν τις επόμενες μέρες, ή δεν λυθεί το πρόβλημα με κάποιο update από πλευρά τους, γνώμη μου.... θα πρέπει να κοιτάξεις για refund. :)

Επεξ/σία από htaccess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...