Προς το περιεχόμενο

Pc build


mikrokabouro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσό που διαθέτουμε : 700-900€

Χρήση υπολογιστή : Football Manager κυριως που θα με καλυπτει και για τα προγραμματα της δουλειας που θελουν RAM. ισως και κανα παιχνιδι τυπου 2K αλλα δεν με νοιαζει αν θα παιζει στο τερμα

Ειδικά προγράμματα που θα χρησιμοποιήσουμε: οχι 

Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε οθόνη? οχι. προσφατα αγορασα την Dell s2719dgf 144Hz ( https://www.dell.com/gr/p/dell-s2719dgf-monitor/pd )

Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε και πληκτρολόγιο,ηχεία,ποντίκι? οχι τα εχω ηδη

Τοποθεσία στην οποία βρισκόμαστε ( για την επιλογή κατάλληλου καταστήματος): Αθηνα 

Αν τα κομμάτια που θέλουμε να αγοράσουμε θέλουμε να είναι απο ένα κατάστημα ή επιθυμούμε την αγορά απο διαφορετικά καταστήματα? δεν με πειραζει να ειναι και απο διαφορετικα καταστηματα

Αν επιθυμούμε να συναρμολογηθεί το σύστημα στο κατάστημα(στην περίπτωση που δεν γνωρίζουμε πως να το συναρμολογήσουμε) ή το σύστημα θα στηθεί απο τον ενδιαφερόμενο? θα το στησω μονος μου

Αν επιθυμούμε λειτουργικό σύστημα και ποιο: αν εχει Windows 10 δεν με πειραζει, αν ειναι free dos εχω αδεια για να κανω εγκατασταση

θα επιθυμουσα αν γινεται προτασεις με επεξεργαστες Intel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρες monitor 144hz των 350€ για να παίζεις football manager? 

Μάλιστα.. 

Επεξ/σία από leros2004
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Πήρες monitor 144hz των 350€ για να παίζεις football manager? 

Μάλιστα.. 

θελω να εχω ενα πληρες συστημα που θα μου βγαλει 10ετια οπως μου εβγαλε αυτο που εχω τωρα με ελαχιστες βελτιωσεις αν χρειαστει μελλοντικα. δεν ξερω τι αναγκες θα εχω σε 2-3 χρονια οποτε πηρα οθονη που θα με καλυψει σε ο,τι χρειαστει. και λεω οτι μπορει να παιξω κατι σε 2K21 ή τυπου Arkham Asylum. το point μου ειναι οτι δεν ειναι αναγκη να μου προτεινει καποιος τουμπανο καρτα γραφικων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...