Προς το περιεχόμενο

HUAWEI Κ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ANDROID


SpyrosD71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,  θα ήθελα να αγοράσω το HUAWEI  P40 LITE . Ξέρει κανείς τι ισχύει  με τις εφαρμογές από το Huawei  app ; δλδ σε εφαρμογές τύπου viber , messenger δέχεσαι ειδοποιήσεις  ή όχι; Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από SpyrosD71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SpyrosD71 είπε

Καλησπέρα,  θα ήθελα να αγοράσω το HUAWEI  P40 LITE . Ξέρει κανείς τι ισχύει  με τις εφαρμογές από το Huawei  app ; δλδ σε εφαρμογές τύπου viber , messenger δέχεσαι ειδοποιήσεις  ή όχι; Ευχαριστώ.

Viber, WhatsApp υπαρχουν κανονικά στο Huawei App

FB  κατεβάζεις κατευθείαν το apk από το FB. Δεν χρειάζεσαι Play Store

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτές κάτι γίνεται, θα την βρεις την άκρη. Θα υπάρξει όμως καμία άλλη εφαρμογή που θα την χρειάζεσαι (πχ για να βλέπεις ip καμερες κλπ) και εκει δε θα λειτουργεί με τίποτα.. Καλύτερα πάνε σε ένα κινητό με google services επάνω, παρόλο που τo P40 ειναι οντως αξιολογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως καμια μεθοδος δε λειτουργει γιατι την ειχα πατησει και εγω, και εφαγα 1 εβδομαδα να ψάχνω χωρις αποτελεσμα. Στο τελος κατεληξα να επιστρεψω το κινητο αφου εγινα ψυχολογικο ρακος με το ενδεχομενο να μη το παρουν πισω και να μεινω με ενα κινητο που δεν τρεχει εφαρμογες που ειναι ακρως απαραιτητες για τη δουλεια μου. Ωστοσο με καυγα το επεστρεψα και τελος καλο ολα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, zernex201 είπε

Δυστυχως καμια μεθοδος δε λειτουργει γιατι την ειχα πατησει και εγω, και εφαγα 1 εβδομαδα να ψάχνω χωρις αποτελεσμα. Στο τελος κατεληξα να επιστρεψω το κινητο αφου εγινα ψυχολογικο ρακος με το ενδεχομενο να μη το παρουν πισω και να μεινω με ενα κινητο που δεν τρεχει εφαρμογες που ειναι ακρως απαραιτητες για τη δουλεια μου. Ωστοσο με καυγα το επεστρεψα και τελος καλο ολα καλα

Κι εσύ γιατί πηγές και πήρες κινητό χωρίς Google services αφού τα χρειαζόσουν; 

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, zernex201 είπε

Δυστυχως καμια μεθοδος δε λειτουργει γιατι την ειχα πατησει και εγω, και εφαγα 1 εβδομαδα να ψάχνω χωρις αποτελεσμα. Στο τελος κατεληξα να επιστρεψω το κινητο αφου εγινα ψυχολογικο ρακος με το ενδεχομενο να μη το παρουν πισω και να μεινω με ενα κινητο που δεν τρεχει εφαρμογες που ειναι ακρως απαραιτητες για τη δουλεια μου. Ωστοσο με καυγα το επεστρεψα και τελος καλο ολα καλα

Δεν λειτουργούν με το νέο update. Πρέπει να γίνει downgrade στο τηλέφωνο πρωτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, koutsis είπε

Κι εσύ γιατί πηγές και πήρες κινητό χωρίς Google services αφού τα χρειαζόσουν; 

Για τον ιδιο λογο που ολοι παιρνουν huawei χωρις google services και μετα τραβανε τα αυτια τους.. Λες "ολο και κατι θα βρω" "αφου γινεται να τα βαλω εγω τα g services" "θα περασω το αρχειο apk απευθειας" κ.ο.κ..

Βλακείες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...