Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση σε VDSL


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα έκανα αναβάθμιση από χθες τη γραμμή μου σε vdsl. σήμερα πήρα το ρουτερ και το σύνδεσα και μου λένε από την vodafone ότι θέλει 10-12 μέρες για να γίνει η αναβάθμιση.. καλά την παλεύουν αυτοί? εδώ ένας φίλος που είναι στην wind την έκαναν άμεσα την αναβάθμιση...

Επεξ/σία από kostaslio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, prometheas είπε

Συνήθως τόσο χρειάζεται αν και ο χρόνος μεταφοράς εξαρτάται από πολλές παραμέτρους.  

Θέλει κωνέ και αυτό να φανταστω?? αχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θελει υπομονή... Εξαρτάται από την περιοχή που είσαι , τον πάροχο στον οποίο ανήκεις , τις αιτήσεις που εκκρεμούν κλπ

Επειδή κατα 95% το ΚΑΦΑΟ που σε εξυπηρετεί ανήκει στον ΟΤΕ, οπως καταλαβαίνεις ο ΟΤΕ βάζει σε δεύτερη προτεραιότητα τους πελάτες της Vodafone, Wind κλπ..

 

Επεξ/σία από prometheas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, prometheas είπε

Θελει υπομονή... Εξαρτάται από την περιοχή που είσαι , τον πάροχο στον οποίο ανήκεις , τις αιτήσεις που εκκρεμούν κλπ

Επειδή κατα 95% το ΚΑΦΑΟ που σε εξυπηρετεί ανήκει στον ΟΤΕ, οπως καταλαβαίνεις ο ΟΤΕ βάζει σε δεύτερη προτεραιότητα τους πελάτες της Vodafone, Wind κλπ..

καταλαβα.. ναι του οτε ειναι σιγουρα! προσφατα τα εκαναν αναβαθμιση για το fiber να υποθεσω.. ας ελπισω να αξιζει η υπομονη και να στρωσει το δικτυο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...