Προς το περιεχόμενο

Soundbar


Tenten7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες καλησπερα. Θα ηθελα τα φωτα σας σχετικα με την αγορα ηχομπαρας. Προοριζεται ως κυρια πηγη ηχου σε τιβι που εχει δυνατοτητα dolby atmos k hdmi 2.1. Οι αγορα θα γινει στις μερες της BF κ στοχος ειναι να προσεγγισει την ποιοτητα ενος συστηματος 5.1

Οι επιλογες ειναι οι κατωθι με σειρα προτιμησης; 

1. https://www.athensproaudio.gr/el/sonos-arc-black.html?skr_prm=WyI4YjczYTEzYS03OTEyLTRiMjEtYjdmNS04MjU3ODA0OWMwZWMiLDE2MDQyNjMzMjczOTQseyJhcHBfdHlwZSI6Im5hdGl2ZSIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0 και σταδιακα παιρνω 2 ηχεια για πισω κ ενα woofer

2. Jbl bar 9.1

3. Samsung hw 90q

4. Bose sound touch 700  και ισως παιξει κ ενα woofer.

Ξερω οτι τιποτε απο τα παραπανω δεν υποκαθιστά ενα πραγματικο home cinema αλλα κυριως για λογους χωροταξιας δεν το θελω. Αυτες οι επιλογές πως σας φαινονται; υπαρχει καποια αλλη που μου εχει ξεφυγει; για ποια λέτε να κινηθω;

Ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, Tenten7 είπε
Spoiler

 

Παιδες καλησπερα. Θα ηθελα τα φωτα σας σχετικα με την αγορα ηχομπαρας. Προοριζεται ως κυρια πηγη ηχου σε τιβι που εχει δυνατοτητα dolby atmos k hdmi 2.1. Οι αγορα θα γινει στις μερες της BF κ στοχος ειναι να προσεγγισει την ποιοτητα ενος συστηματος 5.1

Οι επιλογες ειναι οι κατωθι με σειρα προτιμησης; 

1. https://www.athensproaudio.gr/el/sonos-arc-black.html?skr_prm=WyI4YjczYTEzYS03OTEyLTRiMjEtYjdmNS04MjU3ODA0OWMwZWMiLDE2MDQyNjMzMjczOTQseyJhcHBfdHlwZSI6Im5hdGl2ZSIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0 και σταδιακα παιρνω 2 ηχεια για πισω κ ενα woofer

2. Jbl bar 9.1

3. Samsung hw 90q

4. Bose sound touch 700  και ισως παιξει κ ενα woofer.

Ξερω οτι τιποτε απο τα παραπανω δεν υποκαθιστά ενα πραγματικο home cinema αλλα κυριως για λογους χωροταξιας δεν το θελω. Αυτες οι επιλογές πως σας φαινονται; υπαρχει καποια αλλη που μου εχει ξεφυγει; για ποια λέτε να κινηθω;

Ευχαριστω 

 

 

Μπορείς να μας πεις μάρκα και μοντέλο της τηλεόρασης σου ?

Έχεις σκεφτεί μικρά ηχεία και όχι κολόνες?

Πες μας και τετραγωνικά δωματίου περίγραψε το λίγο

Επεξ/σία από Dark_Beast_John_Gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lg oled e9 55''. Εχω σκεφτει αυτές τις πιθανοτητες φιλε μου. Μαλιστα τωρα στο σαλονι εχω μικρα ηχεια σε βασεις(παιζει ενα συστημα θεοπαλιο της Logitech 5.1 z 600 η κατι τετοιο)  τα τετραγωνικα του σαλονιου ειναι 50 παραλληλογραμμο φαντασου στα μισα ειναι το καθιστικο (2 καναπεδες σε σχημα L και απεναντι η τηλεόραση κ το αλλο μισο τραπεζαρια) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...