Προς το περιεχόμενο

Εχω πρόβλημα με Android κινητό & facebook


kounabi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας .

Ψάχνω κάποιο πρόγραμμα που θα βρεί τον κωδικό που έχω βάλει στο facebook  από κινητό με είσοδο  chrome .Στo email που είναι συνδεμένο έχω χάσει επείσησ τον κωδικό και δεν υπάρχει άλλος τρόπος επαναφοράς του κωδικού στο email . 

To στανταρ είναι ότι τα είχα βάλει πριν καιρό και τα είχα αποθήκευση αλλά έκανα log out και στα 2 .

Αν υπάρχει κάτι που θα <<διάβαζε >>  τον chrome του κινητού και μου τα έβρισκε  θα βοηθούσε πολύ.

Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από kounabi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Chrome του κινητου πατα τις 3 τελειες -> Settings --> Passwords και βρες το Facebook και πατα να σου δειξει τον κωδικο.
Μετα:
- χρησιμοποιησε εναν password manager
- αλλαξε το email στο facebook και βαλε το ιδιο με κινητου σου ή βαλε και το κινητο σου στο facebook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατήσεις για επαναφορά κωδικού google θα σου ζητήσει να βάλεις έναν κωδικό που θυμάσαι ή το κινητό με το οποίο ήταν συνδεμένο. Αν το κινητό είναι ακόμα ενεργό και στα χέρια σου τότε θα σου στείλει μήνυμα για επαναφορά κωδικού.

16 λεπτά πριν, Talepwros είπε

Στον Chrome του κινητου πατα τις 3 τελειες -> Settings --> Passwords και βρες το Facebook και πατα να σου δειξει τον κωδικο.

Αν κατάλαβα καλά, είπε ότι έκανε αποσύνδεση από τον λογαριασμό του ο φίλος. Αν το έκανε από το κινητό τότε έχουν διαγραφεί τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει συνδεθεί από pc μπορεί να πάει από εκεί, να μπει στο fb και να αλλάξει τον κωδικό. Αν συνδέθηκε από firefox, μπορεί να δει τους κωδικούς στις Επιλογές->Απόρρητο->Αποθηκευμένες συνδέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο pc μαλλιών υπάρχουν στον Chrome.... Κωδικούς αλλά κατέβαζε torrent και είναι για format δν μπαίνει ίντερνετ  λόγο ιών. 

Πρόγραμμα η τρόπος να πάρουμε τους κωδικούς υπάρχει? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

      Αποσυνδέεις τον υπολογιστή από το internet. Ανοίγεις μία καρτέλα chrome. Δεν σε πειράζει αν σου γράψει χωρίς σύνδεση στο διαδίκτυο καθώς δεν είναι αναγκαίο να είσαι συνδεδεμένος για να δεις τους κωδικούς.

      1. Αριστερό κλικ στις 3 τελείες πάνω δεξιά.

 

      2. Αριστερό κλικ στις ρυθμίσεις.

      3. Στην καρτέλα που ανοίγει αριστερό κλικ στο κωδ. πρόσβασης.

      4. Στο "Αποθηκευμένοι κωδικοί πρόσβασης" βρίσκεις το facebook .

      5. Αριστερό κλικ στο ματάκι και 

      6. Εμφανίζεται ο κωδικός πρόσβασης.

      

google1.jpg

google2.jpg

google3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το να προσπαθείς να βρεις τους κωδικούς κάποιου για το Facebook του καλύτερα θα ήταν να ζητήσεις να είναι ειλικρινής μαζί σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...