Προς το περιεχόμενο

Wind συμβολαιο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα. Πριν 1,5 χρονο (Μαρτιος 2019) μιλησα με wind για συμβολαιο 24 γραμμης την οποια αργοτερα ζητησα αναβαθμιση. Περιμενα 1 μηνα και δεν ειχα ποτε ενεργοποιηση ουτε τηλεφωνο ουτε ιντερνετ. Επειδη το ηθελα για γραφειο μετα απο πολλες συνομιλιες εφυγα και πηγα στην Cosmpote. Στο τηλεφωνο με διαβεβαιωσαν οτι δεν θα πληρωσω τιποτα γαιτι υπήρχε βλαβη και δεν θα μπορουσαν να την φτιαξουν στο αμεσο μελλον. Με πηραν τηλεφωνο πριν μια βδομαδα και μου ζητουσαν την διακοπη συμβολαιου (137ευρω). Για πειτε ιδεες? Εχω ζητησει τα τηλεφωνηματα που καταγραφονται (ντεμεκ) και εκει μου κανουν νερα και ζητανε ημερομηνιες και ωρες που μιλησαμε για να κανουν δηθεν απομαγνητοφωνηση των συνομιλιων.Τι κανω ρε παιδια?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς οτι σε διαβεβαίωσε η cοsmote, αυτο τα κανουν όλες γιατι σε θέλουν πελάτη τους, οπότε απο λάθος εταιρεία πήρες πληροφορίες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Αν εννοείς οτι σε διαβεβαίωσε η cοsmote, αυτο τα κανουν όλες γιατι σε θέλουν πελάτη τους, οπότε απο λάθος εταιρεία πήρες πληροφορίες

Οχι!!! Η wind!!! Μα αυτο ειναι το γελειο της υποθεσης και για αυτο θελω καποια συμβουλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω ζητησει ηδη απο την wind. Και με παιρνουν τηλ χωρις να μου τα στελνουν....Το θεμα ειναι επισης οτι στο mywind δειχνουν μεχρι ενα χρονο. Και απο εκει ζητησα τους αναλυτικους λογαριασμους για εκεινους τους μηνες. Ισως απο εκει να βγαλω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...