Προς το περιεχόμενο

LG Nanocell


NikosRocknRolla

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους! Μετά από έρευνα και μαγαζιά που πήγα και είδα κάποιες τηλεοράσεις ενώ αρχικά πήγαινα για κάποια τηλεόραση των 450 ευρώ. Τελικά είδα τις Nanocell και μου άρεσαν πολύ! Έτσι αποφάσισα να δώσω αυτά τα εξτρά λεφτά και να πάρω μία. Η απορία μου είναι ποια από τις 2 παρακάτω να διαλέξω; Η χρήση είναι NETFLIX, ταινία και ίσως και μελλοντικά κάποια παιχνιδομηχανή! Ευχαριστώ!

LG 55NANO816NA
LG 55SM8050PLC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, villasg είπε

Απολυτα ικανοποιημενος με την LG 55SM8600PLA , αγορα 5/20 στα 640€

Έχει φτάσει όμως 790 πλέον δυστυχώς! 😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, villasg είπε

Θα το εχεις ακουσει και σαν Black Friday

Ναι αλλά Black Friday είναι τέλη Νοέμβρη! Το έψαξα και είδα ότι 11/11 είναι σαν κινέζικη γιορτή κάπως! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρες μηπως για την νανο86 απο κοντα αν τα μαυρα της ειναι μαυρο χαλι οπως λενε στο ιντερνετ γιατι ειναι το μοναδικο πραγμα που παλευω να χονεψω μπας και την παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Vigilante1319 είπε

Τσεκαρες μηπως για την νανο86 απο κοντα αν τα μαυρα της ειναι μαυρο χαλι οπως λενε στο ιντερνετ γιατι ειναι το μοναδικο πραγμα που παλευω να χονεψω μπας και την παρω

Έχω δει μόνο την 8050 αλλά δεν θυμάμαι πως ήταν.

Μου έχει κολλήσει τώρα και αυτή η Σόνυ που είναι στα ίδια λεφτά και δεν ξέρω τι να κανω. Έχεις κάποια γνώμη;;

https://www.public.gr/product/tileoraseis/tileoraseis/tileorasi-sony-55-smart-led-4k-uhd-kd55x7055baep/prod11320290pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Vigilante1319 είπε

της λειπουν τα 120 herz και το hdmi 2.1 για τις νεες κονσολες απο οτι βλεπω που η νανο τα εχει

Στην σελίδα της LG που μπαίνω και τις 2 αυτές τηλεοράσεις με 60hz τις δείχνει. Μήπως ενδιαφέρεσαι για άλλο μοντέλο εσύ και έγινε κάποιο λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έχεις φτάσει στα 600, εγώ θα σου έλεγα να πας λίγο παραπάνω για 866 ή sony 8096 την 55αρα(που νομίζω είναι στα 670). η lg έχει 120hz και 2.1, και η sony, 60hz, αλλά έχει καλύτερη εικόνα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...