Προς το περιεχόμενο

(Mini Series) Equinox


najinblue3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειπα να κανω θεμα γτ φαινεται πολυ δυνατο

Synopsis: Astrid was traumatized by the mysterious disappearance of a school class in 1999. Twenty years later, when she finds out that the only survivor from 1999 mysteriously died, Astrid sets off to discover what really happened.
source IMDB

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, stevenfins είπε

Πολύ ενδιαφέρον φαίνεται. Μου βγάζει λίγο από dark, κάτι που μόνο καλό μπορεί να είναι.

Τι λιγο, παρα πολυ :P

Ειναι κ ενας ηθοποιος απο το Dark μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Τι λιγο, παρα πολυ :P

Ειναι κ ενας ηθοποιος απο το Dark μεσα

Χαχαχαχαχαχα τώρα είδα και τα σχόλια στο YouTube. Είμαστε πολλοί δηλαδή. Μακάρι να πιάσει τέτοιο επίπεδο τελειότητας. Ανυπομονώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
46 λεπτά πριν, stevenfins είπε

Σχετικά χαμηλή βαθμολογία βλέπω στο imdb αν και είναι νωρίς. Έχεις εντυπώσεις?

Ειδα μονο το 1ο μαν μου. Ατμοσφαιρα Δανεζικη πολυ καλη, τωρα γτ κραζουν δε ξερω, ειναι 6 επεισοδια οποτε θα το τελειωσω συντομα και θα σου πω.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατμόσφαιρα πολύ καλή! Αρχίζει δυνατά η σειρά αλλά μετά το 3 πέφτει μέχρι το τελευταίο που είναι ψιλοτραγικο.. Μην την δείτε, δεν χάνει κανείς τίποτα στην τελική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, _linuslost_ είπε

Ατμόσφαιρα πολύ καλή! Αρχίζει δυνατά η σειρά αλλά μετά το 3 πέφτει μέχρι το τελευταίο που είναι ψιλοτραγικο.. Μην την δείτε, δεν χάνει κανείς τίποτα στην τελική.

Θα συμφωνησω, δυστηχως επεσα και εγω στην παγιδα και εφαγα hype. Αξιζει για το Δανεζικο vibe, τπτ αλλο. 5/10 απο μενα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, stevenfins είπε

Κρίμα. Ήθελα ένα νέο dark

Εχω προτασουλα! Εχεις δει το black spot? Δεν ειναι Dark σε καμια περιπτωση, αλλα μπορει να σε καλυψει στο ειδος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Εχω προτασουλα! Εχεις δει το black spot? Δεν ειναι Dark σε καμια περιπτωση, αλλα μπορει να σε καλυψει στο ειδος 

Ενδιαφέρον φαίνεται. Μπήκε στη watchlist. Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την είδα χτες το βράδυ ολόκληρη και τελείωσε......και στεναχωρήθηκα που έχασα το χρόνο μου.Ευτυχώς είναι μικρή και δεν έχασα και τόσο χρόνο.Η ατμόσφαιρα καλή,οι ηθοποιοί το παλεύουν να βγάλουν αυτό το κάτι,αλλά το σενάριο είναι απλά σχεδόν ανύπαρκτο,προσπαθούν να δείξουν κάτι και δε δείχνουν τίποτα.Για το τέλος μη μιλήσουμε καλύτερα,που περίμενα να δω που θα καταλήξει και την έκλεισαν έτσι απότομα και χωρίς να μας λύσουν τις όποιες απορίες..Τελικά το μόνο που διαπίστωσα είναι ότι όπου ακούς πολλά κεράσια(hype) κράτα μικρό καλάθι(ή και καθόλου καλάθι).Σύγκριση με το Dark δεν υφίσταται καν έτσι,δε χρειάζεται διαπραγμάτευση αυτό.Αυτά από μένα και έλπίζω να μην  είμαι  υπερβολικός.

Επεξ/σία από Liako25
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σε μια μινι σειρά με 6 επεισόδια των 45 λεπτών, δεν μπορείς να καλύψεις όλα τα κενά στο σενάριο. Παρόλα αυτά όμως οι απαντήσεις που δίνει στο φιναλε είναι ξεκάθαρες και τουλάχιστον η συγκεκριμένη ιστορία δεν αφήνει καμία προοπτική για δεύτερο κύκλο κλπ. 
 

Spoiler

Στο φιναλε βλέπουμε 20 άτομα να επιστρέφουν στο χωράφι μιας και το «αφεντικό» πήρε τις 2 κοπέλες που του χρωστούσαν...

6/10 κυρίως για την ατμόσφαιρα. Το σενάριο είναι αρκετά απλό. Μου θύμισε λίγο και το Midsommar. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...