Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ S20 fe 5g / iphone 11 / p40 pro


gamerMisfitz1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σας θελω να αγορασω κινητο και ειμαι αναμεσα σε αυτα τα  3 κινητα. Θα αγοραστει με τιμολογιο απο Σκρουτζομαγαζο αρα γλιτωνω το ΦΠΑ . Το θεμα ειναι οτι δεν θελω να ξεπερασω τα 550€ . Πιο πολυ θελω μπαταρια - καμερα και να κρατησει σε βαθος χρονου(δεν αλλαζω τακτικα κινητο) και η χρηση που του κανω ειναι μεσαια προς βαρια χρηση(παιζω κανα παιχνιδακι που και που). Με προβληματιζει στο π40 προ οτι δεν εχει Google Services... Εσεις τι θα μου προτεινατε? Ευχαριστω

Επεξ/σία από gamerMisfitz1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tsonta είπε

P30 Pro New Edition

Αν και τουμπανο κινητο θεωρω οτι υστερει λιγακι σε σχεση με το σ20 πχ ή και το Iphone 11... κανεις αλλος καποια προταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, gamerMisfitz1 είπε

Καλησπερα σας θελω να αγορασω κινητο και ειμαι αναμεσα σε αυτα τα  3 κινητα. Θα αγοραστει με τιμολογιο απο Σκρουτζομαγαζο αρα γλιτωνω το ΦΠΑ . Το θεμα ειναι οτι δεν θελω να ξεπερασω τα 550€ . Πιο πολυ θελω μπαταρια - καμερα και να κρατησει σε βαθος χρονου(δεν αλλαζω τακτικα κινητο) και η χρηση που του κανω ειναι μεσαια προς βαρια χρηση(παιζω κανα παιχνιδακι που και που). Με προβληματιζει στο π40 προ οτι δεν εχει Google Services... Εσεις τι θα μου προτεινατε? Ευχαριστω

Σε p40 δεν θα πήγαινα λόγω Google services. Άρα από κει και πέρα μεταξύ των άλλων 2 θα πρέπει να αποφασίσεις αν θέλεις να πας σε ios ή android μιας και αυτή είναι η μεγαλύτερη διαφορά τους...

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, koutsis είπε

Σε p40 δεν θα πήγαινα λόγω Google services. Άρα από κει και πέρα μεταξύ των άλλων 2 θα πρέπει να αποφασίσεις αν θέλεις να πας σε ios ή android μιας και αυτή είναι η μεγαλύτερη διαφορά τους...

εχω δουλεψει και τα 2 λογισμικα και επομενως δεν θα εχω θεμα ως προς το λογισμικο τους ... το θεμα ειναι αν το iphone 11 μπορει να κοιταξει καταματα το s20 fe 5g σε καμερα πχ και μπαταρια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, gamerMisfitz1 είπε

εχω δουλεψει και τα 2 λογισμικα και επομενως δεν θα εχω θεμα ως προς το λογισμικο τους ... το θεμα ειναι αν το iphone 11 μπορει να κοιταξει καταματα το s20 fe 5g σε καμερα πχ και μπαταρια??

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9848&idPhone2=10377

 

Όπως μπορείς να δεις κι εδώ το Samsung έχει σίγουρα πολύ καλύτερη οθόνη και ανάλυση και πολύ μεγαλύτερη μπαταρία. Δες τη σύγκριση και αποφάσισε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...