Προς το περιεχόμενο

Gigabyte 5700XT 8GB - €380 (+15160 Alpha Bonus) - Kotsovolos


Con_stantine

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, Greenday13 είπε

Γιατί συμβαίνει αυτό που λές; δηλαδή γιατί όλοι θέλουν να φτιάξουν pc πριν το τέλος του χρόνου;

Γιορτές, Black Friday, καταναλωτισμός 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Greenday13 είπε

Αυτό δηλαδή συμβαίνει κάθε χρόνο, ανεξάρτητα από την επιδημία; εγώ δυστυχώς θέλω να φτιάξω λόγω τηλεεργασίας, αλλά δεν θέλω και να βιαστώ.

Ναι κανονικά κάθε χρόνο από (σχεδόν) πάντα. Απλώς φέτος μαζί με όλα αυτά που γίνονται δεν έχουν stock και γίνεται χαμός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι  αν παιζει ολο τον χρονο η Νιτρο στα 400-420 που ειναι καρταρα ,

αυτη η τιμη και υποτιθεται blackfriday ειναι για γελια..

απλο..

από εκει και πέρα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.. και δεν είπαμε οτι δεν είναι προσφορά (που δεν είναι αφού έχει παίξει φτηνότερα, 361) δεν τα αξίζει κιόλας εν'οψη νέων κυκλοφοριών..

κατα τ'αλλα ναι πληρεί τα κριτήρια να ανέβει στις προσφορές χθες αλλα πριν ενα μηνα τοσο είχε. +-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε σε καμια περίπτωση δεν θεωρώ οτι ειναι σε καλη τιμη και καμια 5700 xt αυτην την στιγμη απλα εχει την χαμηλότερη τιμη αυτην την στιγμη κ οταν δεν εχεις αλλη επιλογή γτ έχεις ξεμείνει απο κάρτα αναγκαστικά πρέπει ν αγοράσεις κ ψάχνεις την κλτρη ευκαιρία. Κ θεωρώ οτι αυτην την περίοδο είναι η χειρότερη γ αγορά κάρτας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ για καποιον που θελει πολλα ΗΖ εως και 1440p.

Εφοσον μιλαμε "χονδρικα" για 50% της 6800ΧΤ και η τιμη της ειναι αρκετα κατω απο το 50% των τιμων που θα τη δουμε...Ειναι καλη επιλογη και για το σεναριο που προαναφερθηκε και για placeholder μεχρι να ομαλοποιηθει η φασουλα με το stock.

Μην κανουμε project φανμποισμους (και) εδω περα.. :)

 

Ευχαριστουμε τον OP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...