Προς το περιεχόμενο

HISENSE 58 VS TOSHIBA 58 ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΌ


takaros79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοιξα το θεμα κ εδω... Για να ακουσω γνωμες... Αυστηρο μπατζετ μεχρι 350 με οποιες καλες γινουν με την καρτα της eurobank... 

https://www.germanos.gr/product/televisions/televisions/55-65/hisense-h58a7100f-58-led-4k-smart-tv-tileorasi/?productId=20397324 

Απο 369-55 παει στα 324 

Και εδω...

https://www.germanos.gr/product/televisions/televisions/55-65/toshiba-58ua2063dg-58-led-4k-smart-tv-tileorasi/?productId=20396965 

Απο 399 - 59.8 απο καρτα euro παει στα 340  

Για πειτε γνωμες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, darthvaderr90 είπε

Μου ήρθε εμένα σήμερα. Μια χαρά φαίνεται μέχρι τώρα.

Γλυκανε με λιγο... Δεν μ εχει ερθει ακομα... Βασικα ακομα στο πρωτο στάδιο ειναι η παραγγελία... Ακομα στην καταχωρηση ειναι... Βλεπω να τρωω κανα ακυρο... Για πες.. Τι λεει; ηχος; εικονα;αν θες βαλε κ καμια φωτο... Ποτε εριξες παραγγελία; 

Επεξ/σία από takaros79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για ήχο δεν ξέρω γιατί ακούω από home cinema. Εικόνα μου φαίνεται πολύ καλή ειδικά σε 4k HDR videos από YouTube.

Με PS4 επίσης παίζει πολύ καλά. Το μενού της είναι πολύ γρήγορο. 

Δεν είμαι και το κατάλληλο άτομο για να πει πολλά. Πριν ήμουν με μια παλιά LG οπότε για εμένα έχει τεράστια διαφορά.

Πάντως και backlight bleeding test που έβαλα για να δω, δεν έχει έντονο. Ίσα ίσα εγώ βλέπω πολύ καλό μαύρο.

Υ.Γ. την παρήγγειλα στις 25 ή 26 δεν θυμάμαι. Χθες με πήραν τηλ οτι θα την φέρουν σήμερα.

 

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από darthvaderr90
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα δεν μου εχει ερθει ακομα. την εκανα παραγγελεια στης 25 απο γερμανο και τιποτα. τους εχω παρει 2 τηλεφωνα και μου λενε ολο θα προωθησουμε το αιτημα σας. καλοριζικη φιλε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχχχ τι φαση?τι επαθε?μολις τωρα μ ηρθε εμενα mail με τρακινγκ απο ελτα κουριερ....μετα απο 1 εβδομαδα...επισης ειδα οτι στο site γραφει περιορισμενη διαθεσιμοτητα απο εκει που δεν ηταν διαθεσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ναι το ιδιο κ σε μενα...αθηνα εισαι?ειμαι επαρχια...προφανως θα σκαναριστει δευτερα οποτε τεταρτη την βλεπω να ερχεται...ελπιζω οχι οπως η απο πανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...