Προς το περιεχόμενο

[Οθόνη] iiyama G-Master GB3461WQSU 34" IPS 144Hz @ Amazon UK 443.81€


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γινόταν να είναι και curved 😕 ήξερα ότι η iiyama είναι καλή στις οθόνες αλλά τον τελευταίο καιρό δε ξέρω πως πάει.

Απόψεις για την παραπάνω οθόνη έχει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παντως να πουμε οτι αν δουμε τις τιμες εξω, δεν ειναι προσφορα στα 450. Επι 6 μηνες παιζει η ελαχιστη απο max 450 μεχρι lowest 380 με πτωτικες τασεις. Ψηλοτερα οχι. Η τιμη στην Ελλαδα ειναι ψηλα, γι αυτο "μοιαζει" με προσφορα. Με αυτο το σκεπτικο και μονο, εγω θα προσπερνουσα. Περι ορεξεως ομως...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Παντως να πουμε οτι αν δουμε τις τιμες εξω, δεν ειναι προσφορα στα 450. Επι 6 μηνες παιζει η ελαχιστη απο max 450 μεχρι lowest 380 με πτωτικες τασεις. Ψηλοτερα οχι. Η τιμη στην Ελλαδα ειναι ψηλα, γι αυτο "μοιαζει" με προσφορα. Με αυτο το σκεπτικο και μονο, εγω θα προσπερνουσα. Περι ορεξεως ομως...

Αν μιλάμε για το geizhals ναι. Στο γράφημα φαίνεται ότι η τιμή της οθόνης τον τελευταίο μήνα κυμαίνεται από 384€ έως και 399€. Απλά τώρα έχουμε ιστορικά χαμηλή τιμή γιατί 329.99 λίρες ισοδυναμούν με 367.26€. Βέβαια ισχύει ότι με τα 2 πρώτα καταστήματα δεν υπάρχει 10% διαφορά όσων αφορά τις αρχικές τιμές (αν και πιθανότατα δεν στέλνουν στην Ελλάδα), οπότε καταλαβαίνω αν δεν θεωρείται προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...