Προς το περιεχόμενο

ALIENWARE AW2521HF PS5 ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ 120HZ


Timoroc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΘΟΝΗ (AW2521HF) ΓΙΑ ΤΟ PS5 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ PC ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ 120HZ ΣΤΟ CAL OF DUTY COLD WAR KAI ΤΖΙΦΟΣ.. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Timoroc είπε

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΘΟΝΗ (AW2521HF) ΓΙΑ ΤΟ PS5 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ PC ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ 120HZ ΣΤΟ CAL OF DUTY COLD WAR KAI ΤΖΙΦΟΣ.. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Το ps5 υποστηρίζει μόνο σε συγκεκριμένους τίτλους 4k120 (μέσα σε αυτούς είναι και το cod cw). Το κακό είναι ότι τα 120 hz τα υποστηρίζει μόνο σε ανάλυση 4k, και όχι σε 1080p που είναι το monitor σου, παρόλο που δεν υπάρχει κάποιος τεχνικός περιορισμός παρά μόνο από την ίδια την sony κλείδωμα. Το ίδιο συμβαίνει και με το VRR που ακόμα δε το έχουν βάλει και το 1440p display output που μάλλον δε θα το βάλουν ποτέ. Όλα αυτά τα υποστηρίζει το SeX από launch. Αν δε πήρες την κονσόλα μόνο και μόνο για τα exclusives της, ίσως θα ήταν καλύτερα να πας σε SeX.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Μόλις τώρα, ilos είπε

Παρένθεση με το χτεσινό update, υποστηρίζει και 1080p120 πλέον.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ 2Κ Dell S2721 DGF/A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ilos είπε

1440p μην περιμένεις να δουλέψει ποτέ το ps5. Οι τύποι ενδιαφέρονται μόνο να δουλεύει στις τηλεοράσεις τους σωστά. Και εγώ 1440p monitor έχω...😅

Το ξερω φιλε ειναι για γελια. για αυτο εφτιαξα pc τουμπανο και θα παιζω 2Κ τωρα το warzone 165fps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...