Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ NVIDIA GEFORCE GTX1050TI


fast05

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια να ρωτησω κατι εχω ενα θεμα  σε windows 10 pro δεν ξερω εαν φταιει η καρτα γραφικον η δεν ξερω τι φταιει ? στον πινακα ελεγχου nvidia στην αλλαγη ρυθμισεων χρωματον επιφανειας εργασιας   επιλεγω την χρηση ρυθμισεων nvidia  ολα μια χαρα κανω τις ρυθμισεις μου  φωτεινοτητα αντιθεση κτλ ολα μια χαρα μεχρι εδω οταν ομως κλεισω τον υπολογιστη και τον ξανα ανοιξω δεν κραταει τις ρυθμισεις εχει αλλη φωτεινοτητα αλλη αντιθεση  νε μεν ειναι τσεκαρισμενο   ΧΡΗΣΗ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ NVIDIA  αλλα μολις κανω κλικ επανω σε αυτην την ρυθμισει επανερχονται οι ρυθμισεις που εχω κανει δεν ξερω εαν καταλαβαινεται τι εννοω. οταν κανω επανεκκινιση ομως δεν χανονται μονο οταν τον κλεινω.τι να φταιει μαγκες ?ευχαριστω πολυ

Επεξ/σία από fast05
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δοκιμασε να ξανα εγκαταστησεις τους drivers η κοιταξε αν στης ρυθμησεις που εχεις κανει εχεις πατειση εφαρμογη και οκ και των υπολογιστη δν βεδω πως το κλινεις εσυς αλλα αν το κλεινη απο το κουμλι κακος πρεπει απο το λογισμικο των Windows να απενεργοποιης τα Windows 

Μόλις τώρα, Arhurhs2080 είπε

Δοκιμασε να ξανα εγκαταστησεις τους drivers η κοιταξε αν στης ρυθμησεις που εχεις κανει εχεις πατειση εφαρμογη και οκ και των υπολογιστη δν ξερω πως το κλινεις εσυ αλλα αν το κλεινη απο το κουμπι κακος πρεπει απο το λογισμικο των Windows να απενεργοποιης τα Windows και οχι απο το κουμπι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...