Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, specre είπε

Καθώς πήγαινε για την εκκίνηση, γλίστρησε και έφυγε στη στροφή 6 και πάπαλα.

Ανανέωσαν. Αν δεν πάρει κάνα Νόρις ή κάποιον άλλον η ρεντ δεν θα πάρει πρωτάθλημα ποτέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, xxatziva είπε

ο κανονισμος αυτος ισυχει για ολους αλλα τυχαια παντα επηρεαζει ελάχιστους. αρα πρεπει να καταργηθει για ολους. ασφαλεια πανω απ ολα χωρις τιμωρια οταν εχεις επισκευη μετα απο ατυχημα. αλλιως ας μην τρεχουν καθολου μετα απο ατυχημα.

ναι αλλά μπορεί μετά να το εκμεταλλεύονται στο Qauly, αυτός που είναι πρώτος να το ρίξει στον τοίχο 1 λεπτό πριν το τέλος ώστε να μην συνεχιστεί το Qualy και να πάρει pole.

2 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Νομιζω οτι ελεγε για red flag, δλδ να μην ξεκινησει καν το Q2 λογω συνθηκων, οχι red flag λογω του ατυχηματος του Νορρις.

ναι το ξέρω και αποδείχθηκε ότι είχε δίκιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tommy^ είπε

Απο τι αποδειχτηκε;

ε από τον Νόρρις. Αφού η πίστα είχε λιμνάζον νερό, τι qualy να γίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, yiannis1991 είπε

ε από τον Νόρρις. Αφού η πίστα είχε λιμνάζον νερό, τι qualy να γίνει;

Σοβαρα τα λες ολα αυτα; Δηλαδη οταν βρεχει δε θα πρεπει να γινεται το event επειδη μπορει να εχει λιμνασει καπου το νερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, tommy^ είπε

Σοβαρα τα λες ολα αυτα; Δηλαδη οταν βρεχει δε θα πρεπει να γινεται το event επειδη μπορει να εχει λιμνασει καπου το νερο;

όχι όταν βρέχει γενικώς αλλά όταν βρέχει τόσο πολύ. Δεν ξέρω ίσως να υπερβάλλω επειδή δεν έχω οδηγήσει F1. Εσύ που έχει οδηγήσει ίσως σου φαίνεται πιο εύκολο. Τέλος πάντων, βαρέθηκα να εξηγώ τα αυτονόητα..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Υποτιθεται οτι ειναι κορυφαιοι οδηγοι αγωνων, υποτιθεται οτι παιρνουν εκατομμυρια ευρω απολαβες και υποτιθεται οτι οδηγουν τα ασφαλεστερα μονοθεσια ever, δεν μπορει να μην θελουν ή να μην τους αφηνουν να τρεξουν οταν βρεχει.
Δεκαετια '90 που πρωτοξεκινησα να βλεπω δεν ειχε τετοια πραγματα. 

Νομίζω είναι θέμα των σύγχρονων μονοθεσίων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Max χαλαρός. Είναι μπροστά, δεν τρώει spray από κανέναν και μας λέει "μια χαρά είναι οι συνθήκες". Ε χαίρω πολύ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...