Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμένα το μόνο που με ανησυχεί, είναι οτι σε τόσο γρήγορη και στενή πίστα, αν γίνει στραβή στους πρώτους 2-3 γύρους, θα πάει καροτσάκι το μισό grid έξω. Πολύ λίγος χώρος για να μανούβρες, πολλές τυφλές στροφές, και πάνε μαλιοκούβαρα.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, liakinen είπε

Και εγώ το πιστεύω αυτό. Πολλά μπορεί να πει κανείς για αυτόν αλλά ήταν ένας καθαρός οδηγός πάντα. 

Ε οχι και καθαρος οδηγος ο ΒΟΤ. Θυμαμαι παλι κατι ομορφιες που ειχε κανει σε RIC στην Ουγγαρια!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Ε οχι και καθαρος οδηγος ο ΒΟΤ. Θυμαμαι παλι κατι ομορφιες που ειχε κανει σε RIC στην Ουγγαρια!

Δεν μπορώ να φέρω στην μνήμη μου στιγμές πλην ελαχίστων που να δείχνουν ότι είναι "βρώμικος" οδηγός ο Bottas. Σε αντίθεση με το No 2 της Red Bull. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, liakinen είπε

 

Και εγώ το πιστεύω αυτό. Πολλά μπορεί να πει κανείς για αυτόν αλλά ήταν ένας καθαρός οδηγός πάντα. 

Και το ευχαριστώ είναι που τον ΄έστειλαν Β Εθνική.😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, liakinen είπε

Σήμερα δεν ξέρω τι έπαθα αλλά περιμένω πως και πως να περάσει η ώρα. 

Σήμερα θα κριθεί το πρωτάθλημα, γι'αυτό.

Κι εγώ σε ίδιο mood βρίσκομαι. 👍

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα παιξουν ρολο και τα ελαστικα... Μισο ρισκο παραπανω να παρει καποιος για να βγαλει 2-3 γυρους απο το προβλεπομενο, και ισως να τον δουμε να ακουμπαει σε τοιχο... Ανυπομονω για το σημερινο, προσωπικα θεωρω οτι η πιστα ειναι απο τις πιο αγωνιωδης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Manoleros95 είπε

Για το κιβωτιο του Μαξ εχουμε ενημερωση; Αμα γινει σκηνικο αλα λεκλερ με τον Μαξ, το πρωταθλημα τελειωνει σημερα.

(απ΄ότι διαβάζω ) δεν θα αλλάξει τελικά καθώς δεν έχει κάποια ζημιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://racingnews365.com/f2-feature-race-red-flagged-after-heavy-start-line-crash

Καλά ξεκίνησε αυτό

Γερή ηταν αυτή, ελπίζω να ειναι καλα

Επεξ/σία από papp0us
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεύτερη κόκκινη σημαία στην F2, μετά από τρομακτικά ατυχήματα (εννοείται με ευθύνη κυρίως των οδηγών αλλά σε τέτοια πίστα δεν συγχωρούνται).

 

Έδωσαν και καρό σημαία τελικά, ζήτημα να έκαναν 5 καθαρούς γύρους όλους κι όλους απόψε...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...