Προς το περιεχόμενο

PHILIPS 58PUS7505


VagTz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους!

Αγορασα στις 8/12 απο Κωτσοβολο την συγκεκριμενη τηλεοραση στα 389 ευρω.

Οσο καταφερα να την δουλεψω μου φανηκε αρκετα vfm !Αρκετα καλη ποιοτητα εικονας με καποιο βασικο calibration.Χανει λιγο στον ηχο και στο λογισμικο αλλα οχι σε ενοχλητικο βαθμο.Γενικα για τα λεφτα της πιστευω οτι ειναι καλη επιλογη σε αυτο το μεγεθος

Δεν κανω αναλυτικο review γιατι δεν προλαβα να την λειτουργησω καθως χθες μου εμφανισε μια καθετη γραμμη σε ολο το υψος της οθονης οπως φαινεται στις φωτογραφιες.Εδω να σημειωθει οτι η τηλεοραση εχει δουλεψει μαξ 3 ωρες συνολο.Απλα εγινε η εγκατασταση με συνδεση στο ιντερνετ και καποιες αλλαγες στην εικονα και καποιες δοκιμες για να δω πως δειχνει!Μετα την αφησα καθως περιμενω να ερθει μια κεραια εσωτερικου χωρου να την συνδεσω για να ξεκινησω να την χρησιμοποιω.Μεχρι που εμφανισε το προβλημα.

 

Επικοινωνησα με το καταστημα και περιμενω τηλεφωνο απο τεχνικο τους εντος 2 ημερων .

 

Θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει εμπειρια απο το συγκεκριμενο καταστημα.Τι να περιμενω σαν αντιμετωπιση?Κανουν αντικατασταση η επισκευη?Και υπαρχει περιπτωση να μου δημιουργησουν θεμα οτι και καλα φταιω εγω για το προβλημα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων και θα κανω update οποτε εχω νεοτερα.

 

 

 

 

IMG_20201227_210910.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...