Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με τη χρεωστική μου (Παρακαλώ πείτε μου λύσεις-εναλλακτικές απόψεις)


jerry banana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Να ρωτησω κατι? Γιατι καποιος να δινει λεφτα στο candy crush? Να πω οτι μιλαμε για καποιο game και παιρνεις skin, καλως. Εκτος αν υπαρχει προσωπικος λογος που απλα δουλευει.

Για το κινητο μιλαμε παντα ή για την εκδοση στο fb? Στο 1ο θεωρητικα δεν θα επρεπε να εχει θεμα μιας και φαινεται ως αγορα στο Playstore. Για το 2ο δεν ξερω καν αν εχει αγορες, αλλα αν εχει, ισως θεωρουν υποπτο το καταστημα/τραπεζικο λογαριασμο που πηγαινουν τα χρηματα

Παντως καρτες για το Play store υπαρχουν πχ στο lidl. Μπορεις να δεις και την curve. Δουλευει σαν το paypal. 

κοιτα δεν το πολυσκεφτομαι απλος ο καθε ανθρωπος (φυσικα με μετρο παντα) ξοδευει εκει που περναει καλα.Αυτο απλως.Θυμαμαι και εγω μικροτερος εδινα λεφτα στο λολ για σκινς γιατι 1ον ηταν το μονο παιχνιδι που μπορουσε να τρεξει το για τοτε (2009-2010) το pc μου και 2ον περνουσα πραγματικα ωραια.Τελικα μετα απο χρονια κατεληξα να το παραταω (2013) και ολα τα ειναι τσαμπα.Αλλα περνεις ευχαριστηση με μετρο παντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jerry banana είπε

κοιτα δεν το πολυσκεφτομαι απλος ο καθε ανθρωπος (φυσικα με μετρο παντα) ξοδευει εκει που περναει καλα.Αυτο απλως.Θυμαμαι και εγω μικροτερος εδινα λεφτα στο λολ για σκινς γιατι 1ον ηταν το μονο παιχνιδι που μπορουσε να τρεξει το για τοτε (2009-2010) το pc μου και 2ον περνουσα πραγματικα ωραια.Τελικα μετα απο χρονια κατεληξα να το παραταω (2013) και ολα τα ειναι τσαμπα.Αλλα περνεις ευχαριστηση με μετρο παντα.

Πρόσεξε μονο γιατι καταντάει εθισμός όπως με τον τζόγο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Πρόσεξε μονο γιατι καταντάει εθισμός όπως με τον τζόγο.

προς Θεου εχει και αλλες δραστηριοτητες ,γιαυτο ανεφερα το "μέτρο"..Εμένα παίζει για πλάκα καθαρά .

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, jerry banana said:

δεν γίνεσαι κακός εαν θές όμως σε προσωπικό μπορείς να εξηγήσεις το "λεφτα" γιατι δεν ειχε θεμα ποτε απλως που και που περναει η ωρα της.Καλά έκανες που το σχολίασες και σε ευχαριστω παντως.

ΥΓ:Τελικά το νήμα μπορεί να κλεδωθεί καθως πρέπει η τράπεζα να ειχε θεμα.Δουλεψαν ολα κανονικα μετα απο 2 ωρες.Και στο ελληνικο μαγαζι εγινε η αγορα και στο candy περασε.Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια :) να έχετε υγεία και ευτυχισμένο να ειναι το 2021 για τα σπίτια σας.

απλα το ανεφερα .και εγω οπως το εγραψες καταλαβα οτι δεν ειναι πολλα τα λεφτα.ναι 5ευρω που και που δεν ειναι κατι.απλα επειδη πολλα εχουν γινει keep an eye .καλες γιορτες.το κλεινω οπως ζητησες.αν ξαναεχεις θεμα κοιτα και αλλες τραπεζες διοτι eurobank sucks λιγο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...