Προς το περιεχόμενο

Best Data offers with Frog


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, oykas2001 είπε

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι μιας και θα έχω έναν αριθμό cosmote και θέλω να το μετατρέψω σε frog: το υπόλοιπο της κάρτας μεταφέρεται στο frog; 

Κι επίσης, επειδή χρησιμοποιεί το δίκτυο της cosmote, προσφέρει  5G εκεί όπου έχει τέλος πάντων; 

Νομίζω πρέπει να ρωτήσεις άλλου 

Τώρα υπάρχει αυτή η προσφορά για ένα μήνα..

received_489347542694322.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, paiktaras69 είπε

Αυτό που λέει ως 3/5 εννοεί ότι μέχρι τότε τρέχει η προσφορά;  Ή θα είναι μόνιμη; Κι επίσης για να καταλάβω, η αγορά κάρτας από την εν λόγω σελίδα σημαίνει και αυτόματη ανανέωση του διμήνου; Δηλαδή σαν να έκανα ανανέωση και αγοράστηκε ταυτόχρονα το πακέτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς και τέτοια φοβερή προσφορά δεν έχει γίνει γνωστή;  Δεν υπάρχει τίποτα κοντινό σε αυτή την τιμή. Υπάρχει κάποιο μειονέκτημα; Επίσης, τι παίζει με την wifigreece; Πώς μπορεί και βγάζει τέτοια πακέτα;

D3B7EA91-3358-4D4E-83E4-FBA2FF1D1299.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/4/2022 στις 10:15 ΜΜ, oykas2001 είπε

Αυτό που λέει ως 3/5 εννοεί ότι μέχρι τότε τρέχει η προσφορά;  Ή θα είναι μόνιμη; Κι επίσης για να καταλάβω, η αγορά κάρτας από την εν λόγω σελίδα σημαίνει και αυτόματη ανανέωση του διμήνου; Δηλαδή σαν να έκανα ανανέωση και αγοράστηκε ταυτόχρονα το πακέτο;

Αυτό γίνεται πάνω σε υπάρχων νούμερο,απλά περνάς τον κωδικό ανανέωσης που θα σου στειλουν.Επισης σίγουρα δεν είναι μόνιμη προσφορά.

Επεξ/σία από XronisR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας.

Έχω μια κάρτα vodafone και θέλω να το γυρίσω στη frog και να το έχω μόνο και μόνο για να κρατήσω το νούμερο μου.

Ήθελα να ρωτήσω εάν με την ενεργοποίηση του πακέτου με τα 6 ευρώ από το wifigreece αυτόματα μπορώ να κρατάω το νούμερο μου χωρις φραγή για 90 ημέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/4/2022 στις 9:29 ΜΜ, XronisR είπε

Αυτό γίνεται πάνω σε υπάρχων νούμερο,απλά περνάς τον κωδικό ανανέωσης που θα σου στειλουν.Επισης σίγουρα δεν είναι μόνιμη προσφορά.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Ερώτηση αν γνωρίζεις : επειδή από cosmote αργούν να μου στείλουν νούμερο λόγω του προβλήματος με τα ΕΛΤΑ, πόσο αξιόπιστο είναι να πάρω νέα sim από το εν λόγω site;  εννοώ να δώσω στοιχεία, ταυτότητα κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, oykas2001 είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση. Ερώτηση αν γνωρίζεις : επειδή από cosmote αργούν να μου στείλουν νούμερο λόγω του προβλήματος με τα ΕΛΤΑ, πόσο αξιόπιστο είναι να πάρω νέα sim από το εν λόγω site;  εννοώ να δώσω στοιχεία, ταυτότητα κλπ 

Με βαση το μηνυμα του paiktaras69,ναι ειναι οκ.

Στις 26/10/2021 στις 6:23 ΜΜ, paiktaras69 είπε

δεν χρειάζεται να ψάχνεις σε μαγαζιά για το παραπάνω πακέτο, δες εδώ https://www.wifigreece.gr/shop-2/

Aπόλυτα αξιόπιστοι, αγοράζω κάθε μήνα εδώ και 6+ μήνες 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, thanks για την απάντηση. Επειδή σε μαγαζί cosmote έχουν εντολή να δίνουν μόνο για συμβόλαια, με παρέπεμψαν να κάνω αίτηση για cosmoκαρτα ηλεκτρονικά. Έπεσε το  hacking των ΕΛΤΑ και έχουν χάσει τα αβγά και τα πασχάλια. Τελικά σήμερα πήγα σε Γερμανό και πήρα what's up. Επειδή δίνει καλά πακέτα θα το κρατήσω για κάνα μήνα και μετά κατευθείαν frog.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
44 λεπτά πριν, Tsino είπε

Πόση ώρα κάνει η wifigreece να στείλει τον κωδικό ?

΄΄Εχουν περάσει ήδη 3.5 ώρες

μιλα μαζλι τους το συντομότερο, μιας κ 17:00 κλείνουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...